Автомобили > Италиански автомобили

Lancia Beta Coupe 1.6 Carburetor

<< < (8/13) > >>

asoto86:
Може да пробваш в кобрата , ако е се лъжа. Намира се под моста на блоковете гиганти , на излизане по Пловдив посока с.Труд. Там съм лепял лека пукнатина , но пробвай за по голяма. Има един майстор , който ми го похвалиха за монтажи и демонтажи на стъкла , можа да питаш и нег . В кичука е в локалното до гумаджииницата , която се намира на улицата на ресторант Тромпета , но почти другия край. Ако не  си разбрал звънни да ти обясна.

tenio hf:
Знам ги и двете места Асене. Първо ще видя на Гиганта, какво ще ми кажат, пък и ще питам за варианта с рязането.

tenio hf:
Мръднах.
Майстора почна окърпването. Надявам се докато застудее да я окърпи и боядиса, както обеща, за да я прибера.
Ето какво е положението отдолу.

Да докладвам и за предното стъкло. В крайна сметка не стана да се отреже от друго, което е със същите овали.
Наложи се да ми го направят по калъп и да се огъва. Така че, вече е налично.
Като дойде време да го монтирам очаквам акъли, че оплътнение нямам.

РумбатаБс:
Ще видим ли "окърпването" в снимки?
Успех!

tenio hf:
Ще ми се, но майстора е на 100-на километра от там където живея, а той не е на "ти" с телефоните,  които могат да снимат.
С други думи няма такъв. Баща ми които наглежда нещата е по същия начин. Но обещавам, когато минавам от там, винаги да снимам.
Предварително предупреждавам, работата няма да е на твоето ниво, колега Румен.
След, като успея успешно да довърша този проект, който отново отбелязвам е бюджетен, тоест компромисен, но не и откъм надеждност на техниката, смятам да се обърна с една моя идея дали е изпълнима точно към Вас колега Румен. Но това след време, първо да видя дали съм
способен и търпелив да се справя с по-прости неща, като да приведа в движение и техническа изправност на този кошник.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия