Автомобили > Американски автомобили

Chevrolet Monte Carlo 1971

<< < (2/5) > >>

Kolumbieca_21412:
Благодаря! Честно казано не знам нищо повече от това, че колата е в Европа още от ония години, по точно в Холандия. Имала е един собственик до сега. Еми радвам и се и не само аз, прави доста впечетление....все пак е единатвената 1ва генерация в Бг 😊

dakatta:
Здравей и ч

dakatta:
Здравей и честита придобивка, със здраве да си я караш,
(нещо се скарахме с клавиатурата...)
можеш придобиеш повече инфо за двигателя по номерата на блока  и двигателя:
отпред-зад алтернатора(страната на пасажера)-долу има номера и цифри, + отзад встрани от делкото (страната водача) пак цифри... можеш разгадаеш като какъв се е родил този двигател.
И, прости ми любопитството, снимката от аватара ти, е наличен автомобил или? следващата реализация?
поздрави.

Kolumbieca_21412:

--- Цитат на: dakatta в Април 07, 2021, 21:40:15 ---Здравей и честита придобивка, със здраве да си я караш,
(нещо се скарахме с клавиатурата...)
можеш придобиеш повече инфо за двигателя по номерата на блока  и двигателя:
отпред-зад алтернатора(страната на пасажера)-долу има номера и цифри, + отзад встрани от делкото (страната водача) пак цифри... можеш разгадаеш като какъв се е родил този двигател.
И, прости ми любопитството, снимката от аватара ти, е наличен автомобил или? следващата реализация?
поздрави.

--- Край на цитат ---
Не, просто ми харесва Чарджъра... просто аватар

peter 1978:
Здравей колега,

Честита придобивка. Интересно Монте Карло. Освен че за сега е единственото от тези години в България има и доста редките отделни седалки и централна конзола.
Ако е с оригинален двигател лесно може да се разбере по номера на шасито, точно кой е.
Един колега продаваше рали джанти на Шевролет, които ако пасват като междуболтово разстояние ще му отиват много.
Поздрави

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия