Автор Тема: Изработка на каравана Ken-Skill 1947 Teardrop trailer  (Прочетена 18611 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 21, 2021, 21:24:42
Отговор #60

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Днес официално  пуснах каравана в движение. направих няколко кръгчета в селото , маневрирах назад за да разбера принципа на управление с ремърке на заден ход, оказа се леко трики но му хванах цаката.
Сложиха ми днес белите рингове и единия буквално за няколко стотин метра излезе от джантата. Тук ще попитам знаещите как се монтират така , че да не излизат от джантата?

Утре тръгваме към морето, дано всичко по пътя е наред , и да пристигнем безаварийно

Следващи снимки с морски пейзажи надявам се :)











Юни 21, 2021, 21:43:51
Отговор #61

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
 :)
Ако е по южното черноморие все някой от моите "агенти" ще ви снима :)
retrobs.com

Юни 22, 2021, 11:25:50
Отговор #62

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
И един въпрос към запознатите с клубна дейност , понеже каравана е 1/1 с оригинала от 1947 година такива каравани  ходят ли на ретро събития ?

Ох Боже, по Ретро събитията ходят такива боклуци (МПС-та) ,дето мястото им въобще не е там, щото нито са нещо особенно, нито пък имат вид, та ти питаш за това, което си направил от 0 и е ебаси маниашкото изпълнение....
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Юни 22, 2021, 16:36:50
Отговор #63

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
http://www.bikeroar.com/products/electra/chrome-girl-mud-flap-2012


едни такива трябват, да се вържат с хром тасовете  O0

Юни 22, 2021, 21:12:08
Отговор #64

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Ох Боже, по Ретро събитията ходят такива боклуци (МПС-та) ,дето мястото им въобще не е там, щото нито са нещо особенно, нито пък имат вид, та ти питаш за това, което си направил от 0 и е ебаси маниашкото изпълнение....

Ми питам не съм запознат , а и не съм и толкоз наясно с регламентите :))

http://www.bikeroar.com/products/electra/chrome-girl-mud-flap-2012


едни такива трябват, да се вържат с хром тасовете  O0

Начиииии само ме дърпаш за опашката и нацелваш в десетката точната стилистика легнала ми на сърче :)))  Уникални калобрани , ще питам жена ми дали ще ревнува и ако не ще ги викна :)))  Мерси за линка

Днес пътувахме  и всичко мина безупречно , колат тегли  това ремарке като бръмбар сламка :)))






Юни 23, 2021, 14:04:16
Отговор #65

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
супер, голям кеф ще да е :)

Юни 23, 2021, 20:51:35
Отговор #66

Активен kaci

  • Публикации: 956
Получило се е нещо много красиво  8)) и като такова, мисля, че има място в календара за следващата година при наличието на подходяща снимка!

Юни 23, 2021, 21:04:03
Отговор #67

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
+ 1
Изработката и най-вече вникването в детайлите(колкото и малки да са) си заслужава страница в календар :)
retrobs.com

Юни 24, 2021, 09:43:47
Отговор #68

Активен Logrus

  • Публикации: 288
Изглежда чудесно  :)
Предполагам, че сте център на внимание с това бижу.
Приятно изкарване  :)

Юни 24, 2021, 10:51:57
Отговор #69

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Браво, уникален се е получил крайният резултат! С кеф да си го ползвате цялата фамилия - то така е най-сладко, когато сами сте го правили и накрая се е получило не само красиво, но и удобно... като стана въпрос за естетиката, леко странна ми изглежда композицията с влекач W140, пожелавам ти да намериш в бъдеще стилово по-съвместима кола.
И друг въпрос ме мъчи, въпреки че изчетох цялата тема още отначалото, но може и да съм го пропуснал между редовете - как стои въпросът с узаконяването и регистрацията. Виждам, че ремакето ползвано за основа си има регистрация, рег. номерът му обаче липсва на последниите снимки с готовата каравана и е заменен с американска табела. Също така, ако се ползва оригиналната регистрация на ремаркето, не е ли нужен все пак протокол от Технотест за смяна на предназначението от товарно към кемпер?
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.