Автор Тема: Изработка на каравана Ken-Skill 1947 Teardrop trailer  (Прочетена 18621 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 20, 2021, 17:46:56
Отговор #100

Неактивен Bogi

  • Публикации: 743
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
Трябва да е млад човек до 30 макс, за да се мушка в тази малка каравана.

fokke А за да ги публикуваш тук във форума, каква е технологията ?

Благодаря
немец мръсен, бандит магистрален ...

Декември 20, 2021, 20:27:16
Отговор #101

Неактивен petkovic

  • Публикации: 135
Трябва да е млад човек до 30 макс, за да се мушка в тази малка каравана.

   
  Не съм съгласен, аз съм на 68 и спокойно се мушкам в моята малка каравана подобна на тази!

Декември 22, 2021, 22:11:26
Отговор #102

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Bogi,  ти май си в Щатите , това са щатски каравани , чукни в тубата и виж какви  ги ползват :)))
Няма значение възрастта, за да влезеш в караваната е все едно да си легнеш на спалнята , а размерите на спалното са почти колкото стаята в която спя :)

По-скоро ако си млад е по-лесно човек да се хване да я направи сам от нулата, но и това е относително , защото има адски много хора които са над 50 и се хващат да правят такава каравана за жена си и себе си , защото най-накрая са се отървали от дечурлигата , които са пораснали и не искат да ходят с тях на почивки. Обикновено след 50те  семействата ползват подобни каравани за двама. Предимството е , че е малка , супер лека за местене от сам човек , тегли се от всякакви коли дори и трабант и можеш да идеш навсякъде където стига колата ти и заема по -малко пространство от една средна палатка ;)
Не се занимаваш с разгъване на цяла сергия и само вадиш двата шезлонга и масата и си готов за 10 мин.

Speeder, приветствам всеки който се реши да си сглоби  такава караванка, имам цялата нужна информация и бих я споделил. Дори на трите ми морета с нея миналата година  на всичките места идваха мъже да ме питат къде да намерят информация , чертежи и въобще да питат как и къде могат да си купят такава играчка

Декември 23, 2021, 01:52:43
Отговор #103

Неактивен Bogi

  • Публикации: 743
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
Твойта много я харесвам и ти се възхищавам на майсторлъка.
Имах в предвид тази закачената на Мустанга

ПП: как дигитализираш лентовите фотоси ?

Благодаря
« Последна редакция: Декември 23, 2021, 01:56:31 от Bogi »
немец мръсен, бандит магистрален ...

Декември 23, 2021, 11:07:48
Отговор #104

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Твойта много я харесвам и ти се възхищавам на майсторлъка.
Имах в предвид тази закачената на Мустанга

ПП: как дигитализираш лентовите фотоси ?

Благодаря

Има два начина за лентите, първия е когато изснимам филма го давам във фото, там проявяват филма и го пуснат на специален сленер  който снима негатива. Като ида да си го взема ми дават филма, дават ми хартиени снимки ако съм си поръчал и диск или флашка със скана.
Има вариант ако имам лентата  проявена , просто я нося и ми я сканират
Има и метод сам да си сканираш всички ленти които имаш като от нета си купиш скенерче за ленти , евтини са по около 50-90 лева и сам си дигитализираш лентите.

Януари 30, 2022, 18:22:05
Отговор #105

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Готина комбинация макар и несъответстваща на поколенията на колата и каравана


Август 06, 2022, 09:08:36
Отговор #106

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Отново сме на път към морето :)












Юли 13, 2023, 13:30:38
Отговор #107

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Малко ъпдейт на темата за тази година. Преди морето  спретнах един багажник за каравана , дървен от  шперплат го нарязах на лазера  , малко лепилце, лак и стана за двата каяка. Леко си поиграх да ляга дъното на каяка във форма. Всичко горе се хваща с къси колани.

Малко освежаване на единия каяк че на 8 години  леко захабен  :)))






























Юли 13, 2023, 18:18:54
Отговор #108

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Браво, супер се е получило !
Но от снимките най ме радва усърдното участие на младежа. Страхотно е да виждаш синергията в работата на поколенията.

Юли 13, 2023, 20:04:24
Отговор #109

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Ехааа ! Много добра работа сте свършили !