Автомобили > Японски автомобили

1984 Datsun 300 ZX Turbo Anniversary edition

<< < (2/14) > >>

didotooo:
Датсунът вече на пристанището , заедно с вторият мотор на палет . Тъкмо платих транспорта . До тук сметката е следната . $ 2000 за колата + $1950 за вътрешния заедно с този до Варна или до тук $ 3950. Ще видим колко ще платя като пристигне , мисля ,че деконтейнеризацията е около 4-500 лв и от там вече мито , ддс и тн и тн и тн такси та поне 2000 лв още .


didotooo:
На 18.04.21 беше натоварена на кораба и потегли. Маршрута е следният : Los Angeles - Marroco - Istanbul - Varna .
Струва ми се ,че много бавно се движат нещата - в Мароко корабът ще е чак на 09.06 и няма зададена крайна дата.
Би трябвало да потегли надолу и да мине през Панамския канал , а на картата го виждам ,че се качва нагоре  :)) :)) 
Нещата отиват на два месеца и половина чакане май  >:D

https://www.hapag-lloyd.com/en/online-business/tracing/tracing-by-container.html?container=HLBU1078733






Speeder:
И докато контейнерът с това бужи се кламбуца някъде из океаните, аз ще ти честитя, Дидо!
Радвам се, че не просто си продал предходния ти Z, но си го реинвестирал с още по-хубав! Звучи ми като чудесно надграждане.
Пожелавам ти да завършиш този Анивърсари в такова качество, че да не ти дава сърце да го продадеш!
 ;)

Механджията:
така се прави :)  честито!

didotooo:
Трябваше да пристигне на 21.07 , но гледам са променили датата на 03.08 или 3 месеца и половина пъуване  >:D Направо ми се изчака чакането хаха . Явно сега пътува към Барселона . Има ли други колеги , които са чакали толкова дълго ? Все си представях ,че за около 2 месеца трябва да пристигне .

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия