Автомобили > На изток от Желязната завеса

Trabant 601 Universal

<< < (2/2)

peter67:
Добре дошъл и честита придобивка! Каква ти е идеята за колата? евридейка, само за уикенди, реставрация, или просто ей така?

ziprok:
За да се случи един автомобилен проек казват, че трябвали три неща: мерак, време и пари. Мерак имам бол. Времето е оскъдно. Парите са на минимум. Идеята за колата е да върви и да е безопастна за да си правя кефа с нея. Не смятам да разчитам на нея като основна кола. Нямам и възможносста да направя перфектна реставрация (както някой колеги които имат наистина брутални автомобили). Идеята е да я изкърпя. Технически да е работеща и безопастна. И да мога когато ми се прикара, да карам. Ако има пари по натат си мечтая за монтиране на дискови спирачи, подсилки на купето, вартбургов мотор и система за разделно мазане. Но това са далечни мечти. За сега смятам да реша казуса с документите за да е изрядна. Да почистя проблемните места и да ги запечатам за да се спре процеса на гниене, и да оправя спирачки и да я накарам да се движи. След това вече кърпенето ще е наложително, и от там малко по малко ще се опитам да създам мечтания ми трабант. Но да видим. Както казах мерак много но врвмвто и парите са кът.

NikMar:
Нали знаеш кои са повече от китайците? - Мераклиите :))

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия