Автор Тема: Fiat Uno Turbo mk2 1992 - Rebuild  (Прочетена 27299 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 24, 2024, 15:20:27
Отговор #160

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Ха! Баси якото табло 😲
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Февруари 24, 2024, 23:26:50
Отговор #161

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Това е таблото, което имам. Мисля, че е с всички възможни екстри за модела.




Опитвал ли си да го ''запалиш'' извън колата ? Има ли си външен захранващ блок или всичко е вградено в таблото и е нужно само захранване за да светне ? Яко е бая !

Февруари 25, 2024, 10:45:43
Отговор #162

Неактивен DpymeB

  • Публикации: 197

Опитвал ли си да го ''запалиш'' извън колата ? Има ли си външен захранващ блок или всичко е вградено в таблото и е нужно само захранване за да светне ? Яко е бая !

Привет, Дидо, не съм се опитвал да го запаля извън колата. Купих го преди 4 години някъде. Закачих го към турбото мк1, за да проверя дали работи. Реално светнаха около 80% от лампите и крушките. Електрическата инсталация е различна на дигиталното табло от тази с класическите уреди. Едно от най-яките неща не се вижда налягането на турбината. При мен връзката е директна със силиконов маркуч, а тук отива към компютъра и той подава сигнала. Трябва да се разровя по книги … за 100% достоверност.

Преди 3 месеца подреждах частите за фиатите и измих цялата инсталация, която ми трябва.







« Последна редакция: Февруари 25, 2024, 10:58:38 от DpymeB »
Fiat Uno Turbo IE
Alfa Romeo Alfetta GT

Март 06, 2024, 20:48:52
Отговор #163

Неактивен DpymeB

  • Публикации: 197
Здравейте, колеги,

Мисля, че трябва да се похваля с един безценен подарък, получен от приятел малко преди женския празник.  :))

Има нужда от малко освежаване, но това няма намиране в БГ.



А за тази чисто нова решетка дори получих фактура за 12,70 лева. Оказа се, че обявата в OLX е от физически магазин, който има залежала стока, никому ненужна.


Fiat Uno Turbo IE
Alfa Romeo Alfetta GT