Общи форуми > Ретро събори и паради

10-11 Юли - ClassicCar Излет 2021 - Априлци - Ловеч

<< < (2/9) > >>

Speeder:
Работим и по този въпрос!

Ще направя всичко възможно да посетим колекцията в Ловеч.

Трасето Ловеч-Къкрина ще бъде избегнато заради ремонти на настилката и опита ни от Перперикон миналата година  :)) .

krankenstein:
Колегата 5 GTT ми писа, че използва контакт с директора на музея, сега очакваме отговор и ще споделим резултата.

5 GTT:
 Само да те поправя няма директор на музея, т.к. се намира вътре в завода и го отварят от време на време, само когато има групови заявки. ;)

Speeder:
Важно!!!

Хотелът, в който ще отседнат част от нас е хотел Марагидик, Априлци.

https://www.maragidik.com/

В момента има свободни двуфамилни къщички, които представляват две спални и обща баня.  Има изискване за минимум 3 (трима) човека в къщичка и цената е 45лв на човек.

Може да резервирате къщичка на телефона на хотел Марагидик : +359 88 8395542

Който желае самостоятелна, двойна стая в хотелската част нека ми се обади (0884915631 - Митко) защо аз запазих последните две.

На 09.Юли (петък) вечерта се събираме в ресторанта на хотела и в събота тръгваме от паркинга на хотела.

победовод:

--- Цитат на: Speeder в Юни 04, 2021, 11:02:05 ---Работим и по този въпрос!

Ще направя всичко възможно да посетим колекцията в Ловеч.

Трасето Ловеч-Къкрина ще бъде избегнато заради ремонти на настилката и опитът ни от Перперикон миналата година  :)) .

--- Край на цитат ---

За да се избегне трасето Ловеч - Къкрина има само една опция и тя е през Севлиево. От Априлци до Севлиево вариантите са два:
Първият е през Дебнево - Бериево - Сенник и Севлиево. Вторият е през Столът - Душево - Сенник и Севлиево.
И в двата случая настилката е добра, през Столът е  по пряко, но пък  от Боазът до Столът пътя е по тесен. През Дебнево  се обикаля повече, но пътя е широк. Аз за разнообразие ги редувам.  Има още една опция, през Кръвеник и Батошево за Севлиево, също се обикаля, на лично аз не съм минавал по този маршрут.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия