Общи форуми > Български Ретро рали шампионат

Класик рали Сердика 2020->19-20.06.21(revival)

<< < (2/2)

fifo:
Ей, браво бе, това си е постижение... Митак, верно ли никакъв кусур не намери?
Аз се разминах за малко с участие

krankenstein:

--- Цитат на: fifo в Юни 22, 2021, 19:16:48 ---Ей, браво бе, това си е постижение... Митак, верно ли никакъв кусур не намери?
Аз се разминах за малко с участие

--- Край на цитат ---
Ами то ралито стана камерно - едва беше покрит минумума от 10 екипажа, включая и електричките поради причините, които споменах по-горе. Надявам се слеващия път нещата да се уредят от по-рано, пък и прогнозата за времето да е по-добра... макар че този път явно минахме между капките и поччти не ни валя :)
Сравних нашите измервания от всеки етап и всичките ни отклонения от идеалното време абсолютно съвпаднаха с тези от резултатите, които намерихме във фейсбук страницата на ралито.
Състезанието се водеше предимно между първите 2-3 екипажа, което мисля е нормално при положение, че повечето от останалите бяха дебютанти, но някой от тях също показаха много добри резутати особено през втория ден, когато явно бяха вече влезли по-навътре в нещата. Жалко, че ти не успя да се включиш, понеже си с опит и борбата за подиума вероятно щеше да стане по-интересна. Разбрах, че някои екипажи са имали забавяне по трасето поради засичане с участниците в провеждането по същото време вело състезание "Витоша 100", но това не им е повлияло решаващо върху времената и класирането. Имаше наистина около отбивката за с. Плана едни чичковци със сигнални жилетки и знаци Стоп в ръцете, но аз явно извадих късмет да не ме спират и не си наруших темпото. Иначе официалните церемонии на старта, финала и награждаването бяха също много добре организирани от Влади и неговия клуб Авангард на Опън еър феста в Кауфланд.
Това са впечатленията от моя гледна точка, евентуално колегите Христо Бабачев и Seeman /Георги Андонов/ ако решат могат да споделят и техните.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия