Анонси > КАЛЕНДАР НА ФОРУМА

Календар 2022

<< < (7/14) > >>

kaci:
Емииии, и аз се надявам по малко хора да приемат нещата лично  O:-) защото това прави дискусията възможна!
Слагам една снимка онагледяваща правилото за третините за което правило намекнах в първия си пост, но което беше неглижирано за сметка на по малко важното - комбиниране на цветове!
Тези неща са си общо приети и общо приложими и ако ги следвате, няма начин да сбъркате каквото и да снимате!
Като им свикнете веднъж  :P после само ще гледате да не попадат в кадъра разни кошчета, паразитни обекти...
Тук е редно да вметна, че едни от най големите шедьоври, на практика не спазват горепосочените правила, но времето е показало, че това е позволено само за гениите  :D

S15:
      Ехаааа ... тази тема започва да ми става любима във форума.

      Ако си купя скалпел това не ме прави хирург.     Но пък сега всички си купиха телефони и ...

Speeder:
Моля да продължим по същество!
Има си човек, който отсява снимките.
Изпращате му ги на него, а ако желаете, може и тук да ги публикувате.

krankenstein:
По същество, понеже по-нагоре се спомена включването на екшън снимки от ретро ралита - ако все още не е завършена селекцията, мога да предложа една съвсем актуална, правена по време на побендното ни участие в Трансилвания класик през август. Правена е от официалния фотограф на ралито и я имам също в пълна резолюция.

немо:
Кранки, ти влизаш със RS-a , заедно с Тошковата реплика. Снимките от Калояново са ОК.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия