Автор Тема: Колко би струвал автомобилът ми? Въпроси за цени.  (Прочетена 40023 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 10, 2012, 16:56:25
Отговор #30

Неактивен CeCko2

  • Публикации: 45
Изключил си варианта да се грижиш ти за нея така ли? Виждал съм такива Волги за по 5000лв. и за 50 също... зависи от състояние, документи и най вече от клиентите! Успех с продажбата, но аз бих си я запазил!
Old school rulz

Януари 10, 2012, 20:31:17
Отговор #31

Неактивен joromainata

  • Публикации: 124
Нямам предвид да се правят цигански номера тип пазар Георги Кирков,но мисля,че е по-добре да я даде за 400 лева на някой ако ще я хвърля вместо да му дадат 300 лева и да я смачкат на пункта... Това е мое мнение,всеки е свободен да продава и да купува,това което го устройва и му е по джоба :)
да но стигне ли се до тази цена предпочитат да е хвърлят на скраб и аз не знам защо въпреки че разправиите по бракуването не са по малко отколкото ако е продадат
но викат аз по добре на скраб да е дам отколкото на теб за тази цена  е точно това не разбирам сигурно е народопсихология

Януари 16, 2012, 17:11:48
Отговор #32

Неактивен Positive D

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1
Здравейте. Приятел ме помоли да разуча въпроса тъй като иска да си продаде съкровището. Обръщам се към ретро форума защото автомобила е изключително запазен с всичко по него така както е излязъл от завода (гуми, аптечка, интериор, крикове дори...). На 30 хиляди пробег е но за съжаление нямам снимки в момента да ви покажа. Изглежда много добре запазен и е червен цвят (гранд при). Интересува ме ориентировъчна цена за това бижу доколкото е възможно без да съм дал снимки  O:-)
Благодаря ви предварително ;)

Януари 16, 2012, 17:50:08
Отговор #33

Неактивен Васко 3102

  • Публикации: 32
Ами по-добре е да качиш снимки, но иначе според мен 3-4 хил. евро би трябвало да му вземе...
Не е важно колко пъти ще паднеш, важно е колко пъти ще се изправиш !

Януари 16, 2012, 18:06:19
Отговор #34

Неактивен stanchev

  • Публикации: 103
 :D  Колега здравей, без снимки е доста трудно да се определи цена. В твоите очи перфектно е едно, в моите друго. Ако всичко му е оригинално както казваш и всичко му е платено, цената е около 1500лв. -2000лв. Това е мое мнение.  ;) Може и 10000лв. ако има кои да ги даде. Доста хора си мислят, че тези коли са скъпи, но уви все още не са. Успех с продажбата и дано попадне в подходящия човек за да бъде съхранен. ::)

Януари 17, 2012, 11:15:28
Отговор #35

Неактивен dyankog

  • Публикации: 81
Без снимки - трудно.
Иначе колегата е прав - реална сделка на горецитираната цена.
Може и много повече сигурно, но кога ли???
Прави каквото трябва, пък да става каквото си ще!

Януари 17, 2012, 17:23:51
Отговор #36

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
 Просто му направи хубави снимки и описание на цялата му история (ако си първи собственик) подреди си хубава обява и отговаряй аргументирано на хората. След като направиш това - поваш да чакаш. Цената на всяко неща е тази, която някой е готов да плати за него.

Януари 17, 2012, 18:51:59
Отговор #37

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Както е казал колегата SPEARHEAD цената на всяко нещо е тази,която някой е готов да плати за него.Та цената за Москвич 408 може да се определи само като се пусне реална обява с някакви хубави и подробни снимки с някаква ориентировачна цена и собственика да е готов да чака и преговаря за най-добрата оферта.Иначе по въпроса мога да отговоря от гледна точка  на собственик на два Москвича 412ИЭ 403ИЭ и един ИЖ2125. ИЖ-а го купих за 500лв на 44967км реални на оригинална боя и в прекрасно състояние на хромираните елементи и интериора.В момента е в процес на освежителен ремонт подсилване на антикорозионната защита и изглаждане на някой отпечатъци на времето.Кола почитана запазена и добре съхранявана.Просто с него ми излезе късмета.403-ката ми излезе скъпа няма да казвам колко но ще спомена само че сумата е четири цифрена но офертата си заслужаваше в предвид на това че колата е много запазена и добре съхранявана а също и с много резервни части към нея.За 412-та която е семейна собственост от 1973г съм получавал оферти от 600лв до 2500лв но не я продавам.Това са нещата с който мога да те насоча и ориентирам към цена.Но също трябва да се има на предвид че това е все още един от автомобилите който не може лесно да му се вземе голяма цена защото до скоро беше едно от масовите превозни средства на Българина и все още има доста останали евтини и не лоши екземпляри.
Пусни снимки за да може по-точно да те ориентираме.Пък може и някой от форума да си го хареше то знае ли човек къде му е късмета.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Януари 23, 2012, 22:49:33
Отговор #38

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Колега, мога ли да видя колата, защото си търся м21?

Декември 03, 2012, 10:41:16
Отговор #39

Неактивен dimko1

  • Публикации: 73
Както е казал колегата SPEARHEAD цената на всяко нещо е тази,която някой е готов да плати за него.Та цената за Москвич 408 може да се определи само като се пусне реална обява с някакви хубави и подробни снимки с някаква ориентировачна цена и собственика да е готов да чака и преговаря за най-добрата оферта.Иначе по въпроса мога да отговоря от гледна точка  на собственик на два Москвича 412ИЭ 403ИЭ и един ИЖ2125. ИЖ-а го купих за 500лв на 44967км реални на оригинална боя и в прекрасно състояние на хромираните елементи и интериора.В момента е в процес на освежителен ремонт подсилване на антикорозионната защита и изглаждане на някой отпечатъци на времето.Кола почитана запазена и добре съхранявана.Просто с него ми излезе късмета.403-ката ми излезе скъпа няма да казвам колко но ще спомена само че сумата е четири цифрена но офертата си заслужаваше в предвид на това че колата е много запазена и добре съхранявана а също и с много резервни части към нея.За 412-та която е семейна собственост от 1973г съм получавал оферти от 600лв до 2500лв но не я продавам.Това са нещата с който мога да те насоча и ориентирам към цена.Но също трябва да се има на предвид че това е все още един от автомобилите който не може лесно да му се вземе голяма цена защото до скоро беше едно от масовите превозни средства на Българина и все още има доста останали евтини и не лоши екземпляри.
Пусни снимки за да може по-точно да те ориентираме.Пък може и някой от форума да си го хареше то знае ли човек къде му е късмета.
           и 500лв. да му вземеш радвай се такива москвичи ги има още колкото щеш, аз имам жигула от 1976г. и я купих за 600лв. преди 3години.