Автомобили > На изток от Желязната завеса

Третото ми Москве

(1/4) > >>

andi1:
Тъй като има една поговорка- апетита идва с яденето и аз така се озовах. След като имах 408И, имах мечта да имам четрифарка. Случайно се сдобих с него, не в добро състояние, обаче. Започнах да го правя, събрах всички необходими части, но все време няма и реставрацията боксува. А и майстор, който да я захване не намерих. И така един ден получих обаждане от познат с предложение да взема неговата 2140, да я наречем ( щото по талон друго пише). Аз я знам от доста време и съм му предлагал да я купя, но явно сега дойде момента. Не му мислих много много , а и не съм й правил сериозен оглед, а бързо се съгласих. Взех я най вече заради перфектно здравото купе и интериор, защото ми писна от ръждилници. Няма точка ръжда, отдолу купето е мазано с онова оранжево нещо от едно време, мисля че е оловен миниум. И така след като минахме нотариус отидох да си я прибера. Е имаше изненади- спирачките трагични, свирят като луди, тегли на ляво при натискане на спирачка, гумите галоши. Сега съм сменил всичко по спирачките, цилиндърчета, накладки, маркучи, течност. Сега чакам новите гуми.
Снимки ще кача по- късно, щото сега е на стойки, без гуми и не изглежда добре.😀

andi1:

stan76r:
Честито! Добър вид и стойка има. Да е безаварийна!

Bogi:
Честито за продобивката
много щастливи моменти !!!

andi1:
Смених всички масла, филтри. Предни и задни накладки и предни и задни цилиндърчета. Но усещам шум, виене, когато съм на 4та предавка и с газ. Когато отпусна педала на газта и виенето спира веднага, щом натисна и почва. От какво може да е, мисля че е от скоростите, но не съм много сигурен. Идеи?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия