Автомобили > На изток от Желязната завеса

Москвич 2140 от 1981 г.

<< < (26/26)

yoz:
Чудесно изглежда, поздравления. С белите букви е много по-добре, как си се сетил... въобще не ми бие на циганиика грам даже

caro:
Първата ми кола в живота беше точно такъв Москвич -снежно бял 1980 год. оригинал СССР. Първата любов ръжда не хваща! Много готин автомобил . Опитай се да му намериш оригиналния двоен накрайник на ауспуха.

USfan:
Перфектен е станал, и поздравления за придържането към максимално оригинален вид, вкл. и при джанти и тасове.

Ето едно тематична снимка, дават я да показва паркинг, готов за експедиция, някъде в 1980 година.

Bai_To6o:
При единия от снеговете реших да видя как се представят гумите на пресен сняг- доста добре гази през снега.


Миналата седмица се поразходих малко до Буново, без почти никакви проблеми, с изключение на един изхвърчал калобран, но успях да си го открия на пътя :)

Най-накрая открих и едно доста рядко огледало- оригинално за 2140 и отгоре на всичко и чисто ново. Сложих го и с него вече има съвсем различен вид москвича.


Изпаднаха ми и четири дръжки за по-ранен москвич и ги сложих за да ги видя как стоят. Не съм сигурен дали ще ги оставя, защото са доста по-кекави от другите.



Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия