Автор Тема: Есенен Авто Ретро Салон - София - 18.09.2021  (Прочетена 7970 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 10, 2021, 00:32:42
Отговор #30

Неактивен bomber

  • Публикации: 4490
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Октомври 12, 2021, 13:44:55
Отговор #31

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Въпиющите грешки и неточности в анонсите в клипчетата на Дизи и Искрен, винаги са забавни. ))
Тестароса с дериватите и 512 ТР и 512 М, се прави до средата на 90-те год, а не до края на някаква си революция от 1989 год, било то в БГ от 10 ноември, или революционните промени в Източна Европа, настъпили също в 1989 година, ако тях евентуално има предвид водещия.
Нататъка разбира се, и с Триумфа 2000 роадстер, и с други коли, има също неточности в представянията.

Адмирации разбира се, заслужава приобщаването на ученици от екс-моя техникум Хенри Форд, към ретродвижението.

Снимания червен с черен винил /или сега кожен/ салон Триумф Спитфайър Мк3, поради цветовата си гама и наличието на опциите- хардтоп, джанти със спици, и доколкото го виждам, надписа Овърдрайв отзад на капака, ми прилича и кореспондира да е точно екс-моя 1969-1970 Мк 3.
Жалко, че оператора в случая е толкова некадърен„ че снима колите и чичо Искрен прекалено отблизо и постоянно по-нагоре, като така долната част на колата въобще не се вижда, вкл. не се вижда и регистр. номер специално при Спитито, като някакво допълнително визуално инфо.
« Последна редакция: Октомври 12, 2021, 14:44:51 от USfan »

Октомври 15, 2021, 18:20:35
Отговор #32

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
За да се избегнат подобни смешни грешки щеше да е по-добре, ако по възможност бяха интервюирали самите собственици на класиките, както обикновено прави Маргарит по други мероприятия. Тук обаче нещата малко се претупаха явно поради стремежа представянето да мине "между капките" на проливния дъжд, който се изля на няколко пъти. Ако трябва да съм съвсем обективен помня, че в един момент сякаш някой от организаторите ми махна, вероятно с цел да кажа няколко думи за шкодата, обаче точно тогава се бяхме улисали в сладки приказки отзад при мотора с екс министъра и още по-екс рали пилот на същия модел Шкода 130RS - Милчо Ковачев, затова и не обърнах внимание кой друг какви знаци ми прави. Добре се виждаме с него в клипчето, докато чичо Искрен обяснява нещо за съседно паркиралия Велорекс :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.