Автор Тема: Софето  (Прочетена 403081 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 16, 2023, 14:38:57
Отговор #1230

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Здравейте банда,
Случайно попаднах на това в тоалетната наречена фейсбук и ми хареса. Ако не вали мисля да се разходя. Ако някой и друг му допада идеята за по "кафе" и някоя и друга сладка приказка ще се радвам да се видим :)
https://www.facebook.com/events/341557614883978/?ref=newsfeed

Септември 16, 2023, 14:41:23
Отговор #1231

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
То това е доста известно събитие вече, ама едва ли това е правилната тема за него  ;)

Декември 25, 2023, 14:37:06
Отговор #1232

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
            Вчера ходихме предколедно на едно място по Витошка с някои колеги, тук пишещи или само четящи, като Бурян, Тони с Ладите, майстора на сервиз Кобра-2, и други, и си говорихме, че може да е добре, както практикувахме и преди Ковида, да си направим една предновогодишна среща, на разни приятели и колеги от форума.
Все пак, след като и БАК и САРК си направиха новогодишните банкети /Тони пък си направи едно събиране на разни пак автоориентирани фенове, в Чешкия клуб/, ще е хубаво да продължим и тази стара форумна традиция за четвъртъчните срещи.

Та си мислех, понеже четвъртък, на 28 декември е работен ден, и някои колеги предполагаемо може да са още по центъра, да се видим към 19-19.30 часа, и да отпразнуваме една поредна изминала си, но богата на авторетросъбития и приключения, година.  :)

Изремонтираната уж по-шик пицария в Лозенец, точно срещу басейн Спартак, която я дискутирахме и на предишната страница, ми се вижда добро място, и заради това, че там се спира по-лесно.
Разбира се, може и другаде да си направим среща, като да кажем в другата из
вестна пицария в Лозенец, дето е по диагонал срещу х-л Хемус.

Поне тия пребиваващите в София след 2 дена, какво ще кажете...