Автомобили > На изток от Желязната завеса

Москвич 2140Д 1985 г.

<< < (2/5) > >>

Методи Кръстанов:
Отново честито за москвича. Как ме беше яд че го изпуснах. Като видях обявата и веднага се обадих обаче отговора беше че вече има кандидат. Още го мисля този мръсен дефорсак, както обича да казва един приятел :)  Но се радвам че поне попадна в добри ръце. Дано много да те радва :) Късния дефорсак е всеизвестен с лошата си сглобка и тънки ламарини, но си има огромен чар и си ми е на сърцето. Особено в червен цвят. И с червен салон..... Мечта. Живот и здраве със сигурност ще искам кръгчета :) Поздрави и много безаварийни километри с червеното бижу :) 

Martev:
 Мерси, Мето. Ако не беше помощния списък от теб, щах да го стягам още поне една година :) Ще се радвам да го пробваш, особено с настроения карбуратор и да си кажеш експертното мнение. Мерси отново за помощта и весели празници.

Avtolubitel:
Привет,
Наснимай го обилно, та да му се порадваме, апропо, късното мръсно дефорсе, си е доста симпатично, въпреки липсата на хром. Та, давай снимките :D
И един непоискан съвет или направо молба - да не се хвърлиш да го трансформираш в ранен 2140 с черна лента покрай задните светлини и ранна предна решетка, става тотална боза. Късният 2140 си има своята заводска концепция и чар и бива да си остане такъв.

Martev:
 Добре, при хубаво време ще го наснимам. Иначе ще си остане в оригинален вид и техническо състояние. Не ми харсват доработките или смесването на моделите. Едвам се навих да му сложа жигуловия карбуратор, но много ми писна от озона и неговите номера.

m_g:
Много е хубав Москвича, поздравления!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия