Автомобили > Италиански автомобили

Fiat Uno Turbo mk2 1992 - Rebuild

<< < (33/33)

Speeder:
Ха! Баси якото табло 😲

didotooo:

--- Цитат на: DpymeB в Февруари 24, 2024, 12:29:17 ---Това е таблото, което имам. Мисля, че е с всички възможни екстри за модела.



--- Край на цитат ---


Опитвал ли си да го ''запалиш'' извън колата ? Има ли си външен захранващ блок или всичко е вградено в таблото и е нужно само захранване за да светне ? Яко е бая !

DpymeB:

--- Цитат на: didotooo в Февруари 24, 2024, 23:26:50 ---
Опитвал ли си да го ''запалиш'' извън колата ? Има ли си външен захранващ блок или всичко е вградено в таблото и е нужно само захранване за да светне ? Яко е бая !

--- Край на цитат ---

Привет, Дидо, не съм се опитвал да го запаля извън колата. Купих го преди 4 години някъде. Закачих го към турбото мк1, за да проверя дали работи. Реално светнаха около 80% от лампите и крушките. Електрическата инсталация е различна на дигиталното табло от тази с класическите уреди. Едно от най-яките неща не се вижда налягането на турбината. При мен връзката е директна със силиконов маркуч, а тук отива към компютъра и той подава сигнала. Трябва да се разровя по книги … за 100% достоверност.

Преди 3 месеца подреждах частите за фиатите и измих цялата инсталация, която ми трябва.







DpymeB:
Здравейте, колеги,

Мисля, че трябва да се похваля с един безценен подарък, получен от приятел малко преди женския празник.  :))

Има нужда от малко освежаване, но това няма намиране в БГ.



А за тази чисто нова решетка дори получих фактура за 12,70 лева. Оказа се, че обявата в OLX е от физически магазин, който има залежала стока, никому ненужна.


Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия