Автор Тема: Skoda 120L  (Прочетена 45708 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 17, 2013, 22:55:38
Отговор #60

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Жоро,някоя от тези снимки би стояла чудесно в новия календар за 2014г O:-)............. Евала , Шкодата  е  страхотна!

Красиви автомобили са Шкодите :)
Ама тази моята е много нова за календара, освен това не се води класика. Как така, календар, озаглавен Класиккар и тази кола изтипосана вътре.
Няма да се сърдя на никого, ако има календар и моята бангия не е вътре.

Поздрави :)
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Май 18, 2013, 00:19:58
Отговор #61

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Твоята е една от малкото коли, която винаги ще си тежи на мястото. Който я е виждал отблизо, знае какво имам предвид.

Април 09, 2016, 16:17:20
Отговор #62

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Твоята е една от малкото коли, която винаги ще си тежи на мястото. Който я е виждал отблизо, знае какво имам предвид.
:)

На 26-27.03. в Интер експо център в София се проведе поредния Фолксваген фест. Шкода, като част от Фолксваген груп, също бе поканен за участие. Попълних си документите, одобриха ме и бях един от щастливците, взели участие на това мероприятие. Като цяло, силно представяне на Шкода. Радвахме се на вниманието от посетителите на изложението. Организаторите от Фолксваген също отличиха участието на Шкода и всеки един от нас бе удостоен с грамота.























снимки: Шкода клуб Бг.

п.п. още снимки и коментар - Ауто Билд :

http://www.autobild-bulgaria.com/%D0%B2-%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%82-%D0%BA%D1%8A%D0%BC-vw/
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Април 09, 2016, 17:06:36
Отговор #63

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Жорка, радост за окото е колата ти! Смело мога да кажа, че няма по-изпипана и автентична 120-ка, която се експлоатира по пътищата на страната!
Е, стикерите май малко множко са станали, но нали все за нещо трябва да те изкритикувам, то само с похвали бива ли...  ;)

Април 09, 2016, 21:29:02
Отговор #64

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Стикерите са история, Роска. Нека ми напомнят за отминали събития. А и тези които гледат колата, да знаят къде е била. Да има и какво да четат, докато оглеждат колата. Имаше и такива хора. И се радваха.
Затова си ги лепя и не ме дразнят. Ако слагам допълнителни неща, то те са такива, които ако се наложи може лесно и без следа да се премахнат. Повечето са от събори. На предното стъкло под винетката е стикера на Класиккар Бг. - на лично място. На задна дясна врата с емблемата на Шкода е оригинален чешки стикер и на него на чешки пише: "Една Шкода - Завинаги Шкода" /има и такъв фейс в Чехия/ Този стикер е най-новия. Гогата ми го подари на феста и реших на секундата, че трябва да се лепне. А и емблемата кефи. До него в ляво пък е стикер от Класик дей на Калояново 2013г.
Иначе, ако ти представлява интерес, никога не бих сложил от тези металните знаци, които се монтират на предна или задна маска. Поздрави и благодаря за добрите думи  :)
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Април 09, 2016, 22:27:13
Отговор #65

Неактивен ГеоргиПр.

  • Публикации: 32
И аз посетих феста. Обърнах специално внимание на шкодата. Наистина е уникална. Изпъкваше пред всички останали експонати.

Април 09, 2016, 22:36:38
Отговор #66

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Браво, доста сериозно представяне на класическите Шкоди - виждам, че Косьо и Анастас също са участвали... Шкода обществото винаги се представя на тези фестове с различни интересни екземпляри, докато повечето от Ф-вагените се повтарят всяка година.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 09, 2016, 22:55:41
Отговор #67

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Браво Жоре, достойно представяне с достоен автомобил! За стикерите съм напълно съгласен!

Април 09, 2016, 23:45:57
Отговор #68

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Стикерите от участия в мероприятия се ценят от ретро колекционерите - помня в предаването за Сирената, която реставрираха в Уилър дилърс купувачт много им се зарадва :) 
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 10, 2016, 10:21:05
Отговор #69

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
... На задна дясна врата с емблемата на Шкода е оригинален чешки стикер и на него на чешки пише: "Една Шкода - Завинаги Шкода"...

"Jednou Škoda, navždy Škoda" би трябвало да се превежда "Веднъж Škoda - завинаги Škoda".
А, че хората се радват на шаренко е всеизвестно. Но щом има радост, значи всичко е наред!
Жорка, имаш ли нещо планувано по колата - ремонт, поддръжка... или само каране й предстои тази година?