Автомобили > На изток от Желязната завеса

Волга 24 и Лада 2107 - Луд умора няма 😁

(1/17) > >>

tikin_404:
Колеги, от както се запознах с марката Волга винаги ми беше мерак да имам една такава 😍.
От 14 годишен като вях във Военната академия в Куба директорът имаше  Волга 24 и в сравнение с американски коли имаше нещо интересно във Волгите - голямо, но по руски стандарти  :P

И след успешно вземане на изпит С категория ми позволиха да си купя нещо голямо.
Но ,😉имаше много разговори  и поговорки  заради броя на колите в къщи.
Продаваш 3 и купувам 1, но все пак и да не е трошка 😁😁😁
И така се появи нашата Волга 24


 




tikin_404:
 :)


Искам да казвам, че волгата е голяма машина.
Много ме кефи да я карам , има много шумове и тракане, но така ме кефи, че нямате си представа .
Първо, което направи беше гърнето,но има много неща но лека по лека .
Колата е от Ямбол и не направи никакви проблеми само спирачки бяха леко 1,2,3 и спираме 😁😁😁, но беше са тип-топ благодарение на стария собственик.   Дадоха няколко части,  за да я оправия
И така
А жена ми като я видя беше направо толкова щастлива, че ми предложи развод, но после й мина като се вози малко 😁😁😁на голямата Волга 😍😍😍

tikin_404:


Както вика жена ми, ако няма карбуратор алберто не приснава че е  кола😁😁😁  и така сменихме водна помпа и изчистихме карбуратора  и сега остана по малко работа
 И благодаря  на Светло  че ми дадо няколко инструмент  и ми помогна с волгата

Mopar440:
Здравей колега, с радост и нетърпение ще следя всеки пост от темата ти и работата по колата :) разказите ти винаги са били увлекателни и много ми харесва как правиш всичко с голям мерак и желание, желая ти успех! Чел съм и другите ти теми за пежото 404 и за москвича от до с голям интерес, впрочем стоят ли колите? Говорил съм си ей така с приятели как имаме и ние мерак на подобно пътешествие с толкова стара кола, трябва да се пробва поне веднъж в живота. Скоро пътувах над 3000км. с един Мерцедес 190 и си ме закара без проблем, но друго е с нещо 60тарско или 70тарско. Още веднъж успех, какъв е плана за колата, остава ли в България или ще пътува навън?
Поздрави.

dido1903:
Алберто, честито с поредната придобивка :) :) :)
Радвам се, че жена ти е доволна :)

Успех и безаварийни!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия