Автор Тема: Волга 24 и Лада 2107 - Луд умора няма 😁  (Прочетена 8997 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 03, 2022, 10:25:44
Отговор #20

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Алберто, пожелавам ти  безаварийно пътуване, да се насладите на всички гледки по пътя и много да ви се радват  опулените хора, които минават и ви снимат :)))

Подобно пътуване направихме и ние с нашата Волга , което е същата като твоята  в син цвят. Минахме 1500 километра  на един път без нито един проблем , колата се представи супер!

Успех и снимай и разказвай, вечер  чета на семейството си твоите публикации и се забавляваме и лекичко ви завиждаме за смелостта и авантюристичния дух които имате да тръгнете  през цяла Европа с тази антика :)

Успех ! 







Септември 03, 2022, 10:27:41
Отговор #21

Неактивен Seaman

  • Публикации: 79
Браво!!! Безаварийно и късмет до крайната дестинация!

Септември 03, 2022, 13:05:01
Отговор #22

Неактивен andi1

  • Публикации: 106
Браво, безавариино пътуване и всичко най хубаво ти желая. Готин човек си.

Септември 05, 2022, 09:05:55
Отговор #23

Неактивен m_g

  • Публикации: 1123
  • ГАЗ М21, ГАЗ 3102, Варшава 223, ВАЗ 2101, Ниса 522
Алберто, знам, че си стигнал. Браво, още милиони километри да й навъртиш с кеф!
То и аз, дето уж тая година никъде не ходя, за две седмици намотах 1300км на Волгата, даже и днес си я карам нея. Много удобна кола е, след няколкостотин километра нищо не те боли и не си изморен. Е, няма климатик, ама аз лятото си го обичам и жегата не ме плаши. Взимаш душ и си като нов.

Септември 06, 2022, 12:36:55
Отговор #24

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)мерси  на колегите  за добрите думи
След минаване на границата  на Сърбия продължихме кам Хърватска.
 пътуването беше  добро, децата си спаха  и ние с жена ми решихме да караме колко може по беше до като само се чуваше красивата мелодия от двигателя защото музика няма така  си говорихме  са разни неща, планове и какво ли не  където когато децата са будни не може 🤣🤣🤣 защото само се чува смях рев или мамо , мамо  ,папи искам това или онова 😊 след това  каране на наи голяма фенка на волга малката Софи 😍😍😍




« Последна редакция: Септември 07, 2022, 11:16:03 от dido1903 »

Септември 06, 2022, 12:45:31
Отговор #25

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)когато пристигнахме в Белград малко заваля но не беше нищо страшно,  но тогава имаше голямо задръстване  и така провахме дали ще издържи  на ниска обороти без да заграбване. И какво нищо, >:D >:D >:D уррра не загрява  😍😍😍 това е едно нещо, където много ме притесняваше, но волгата се оказва голяма работа ❤

« Последна редакция: Септември 07, 2022, 11:17:07 от dido1903 »

Септември 06, 2022, 12:55:23
Отговор #26

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)и тогава беше върха - 4 часа чакане на границата с Хърватска,😋но ние продължаваме с оптимизъм, че бързо ще мине, но  на 🤣🤣🤣 няма брат много хора и дивотия от ся кво ниво 🤪🤪🤪но кака Волга от България е голяма и хората се страхуват от ръбовете остри на създаване от далече руски танк с 4 тикви вътре, които изглеждат изморени, но с голяма усмивка на лицата 🤣🤣🤣
И така минахме нещо тук там, но си вяха 4 часа и ни чакаше още до Марибор, където ни бешие хотела 😘
И така направихме класическа снимка на дъщеря ми на капака на руската лимузина 🥰🥰🥰 



« Последна редакция: Септември 07, 2022, 11:19:07 от dido1903 »

Септември 06, 2022, 13:10:31
Отговор #27

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)колеги не че нещо :) но аз много обичам  да пътувам, но да пътуваш с ретро кола си е върха 😊толкова усмивки на лицата на хора, не можеш да видиш  в 24 часов ден ,ако не си в някакъв  комедиен спектакъл, защото  се радвам на нещо, което вече не е обичайно на улицата  или по малко на магистралата , на кое знае на колко км от къщи .
Пожелавам  ви на всички  да го правите - много зарежда позитивно ❤❤❤

Че няма климатик  това не е проблем. Някога не е имало и какво да не сме умирали даже ни направили по-силни и така .
След границата имаше ремонти на магистрала и малко задръстване, но това те дава важното ,да познаваш нови хора като Киро от Кюстендил където е карал Волга в казарма, а Али от Афганистан,  където е учил в русия и карал волга в москва  като такси  🥰и да научиш интересни неща от други държави или традици😊

« Последна редакция: Септември 07, 2022, 11:20:47 от dido1903 »

Септември 06, 2022, 13:24:14
Отговор #28

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)и така сутрин рано трегуаме са Германия, след Франкфурт ни беше хотела, закупихме и на път с голямо интуициятмо да покажете на сина ми и малката принцеса ,австрийски планини или прочутите магистрала на Германия все ограничение,😁😁😁  но ние си караме със 100 км/ч да няма проблеми с непознато возило 😊
И така - малко красиви села в Австрия.

« Последна редакция: Септември 07, 2022, 11:22:36 от dido1903 »

Септември 06, 2022, 13:35:00
Отговор #29

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :) е мама им то било красиво на път
Аз сега гледам снимките  и  то направо си беше варха
И така германия  държава на жолани с кисело зеле, бирата и Бмв та кадето някои от тях ще отиват в пазарджик  ,защото по моя наблюдение, много ги харесват в този град нещо като голфовете в перник 🤣🤣🤣 о маико те Бмв та 🤣🤣🤣
И така пристигнахме на германия много българи толкова се радваха на болгата от ямбол 😍😍😍


Даже и прятел  на предишния собственик имаше поздрави