Автор Тема: Волга 24 и Лада 2107 - Луд умора няма 😁  (Прочетена 9248 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 06, 2022, 22:55:37
Отговор #30

Неактивен fokke

  • Публикации: 1066
    • fokkerc.com
Супер разказ се получава Алберто !

Като имаш време за ремонти на колата вземи й свали главата и измий блока , особено около 4ти цилиндър , там Волгата набива утайки особено ако е карана на вода , а не на антифриз. Като измиеш блока и го промиеш с маркуча с вода , никога няма да ти загрява , особено щом имаш нова водна помпа! Волгата може да ти държи 80 градуса ако ще и 10 часа да седиш в задръстване !

Септември 08, 2022, 13:14:43
Отговор #31

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
Супер разказ се получава Алберто !

Като имаш време за ремонти на колата вземи й свали главата и измий блока , особено около 4ти цилиндър , там Волгата набива утайки особено ако е карана на вода , а не на антифриз. Като измиеш блока и го промиеш с маркуча с вода , никога няма да ти загрява , особено щом имаш нова водна помпа! Волгата може да ти държи 80 градуса ако ще и 10 часа да седиш в задръстване !

😉Ще го направя като дойде време са ремонта, само малко ме притеснява нивото  на  маслото  и лампата се пали на ниска оборота  но така дойде от бъгария до тук и няма проблем или някакви шумове на двигателя , имам двата дапчика на маслото но не мога да ги сваля  много са напечени  са сега не го караме . Ще го направя тази седмица .аз прочетох темата на колегата с другата волга но не можах да намеря  края на проблема само му вяха писали са дъпчици  на маслото   и други неща 😊

Септември 16, 2022, 02:29:57
Отговор #32

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :) и така да  разказваме малко по вече  :)са нащо пътуване. След пристигането ни в Германия,  нещо почва да става интересно 😁 и както  се почва една радост от страната на нашите сънародници,  то ти оправи настроението😍😍😍  я не вяха церсе ,я не вяха селуфки ❤❤❤ , аплаузи  👏👏👏👍👍👍и радост  да виждат големия танк от ямбол  по пътища  ,на германия  😁😁😁
Но аз🙄 съм много впечатлен  от притеснение на хората като пристигнахме на някаква весиностанця  😊
Всички  питаха са разхода на гориво ,имаше едно момче от пловдив  ми вика 😍маина ти най   си много богат!!!, да го караш това на бензин 🤣🤣🤣 то прави 20 на 100 маина 😬😬😬😬 па то караше ауди А8 v8 че хич не ми изглеждаше икономичен  🤣🤣🤣 но човекът  се притесни са мене, какво да направим  🤣🤣🤣

Колеги искам да ви кажа ,единственото където ни  направи проблем в сял път ,бяха чистачките  и то ,на чофиора чистачките   ,роботише само до половина,  середи думички  на механизма вяха прецакани, но с този продукт се спасихме ,аз го имам от москвича, защото то на него пак не му роботия чистачките  ,но са късмет не валя😁😁😁 но пак се чупи други неща 🤣🤣🤣 като заденитела   и какво ли не 😍😍😍

Е го нашя герои 🤣🤣🤣🤣



А в нюрнберг  като ни заваля едно здраво 🤪🤪🤪беше нямаше  как да не спрем 😍😍😍

Септември 16, 2022, 02:49:39
Отговор #33

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
И така позеленя ден беше трядва да трегуаме  5 часа сутрен някаде между Франкфурт  и Бон 
Качваме бандата студ а баба волга няма парно но с емоции  и радост тръгнахме  на път мами издържа  малко но после се предаде
Ферибот  ни е са 1 часа след обед и ни остава 5 часа до кале и се бяхме притеснили че много навалица и няма да го семаме но пак всичко беше точно
Аз си крем с кефа а фамиля спи и аз тогава посетих че колата върви по бода и като гледам 😳 Холандия  БРАВО


Беше пошити сме в ферибота
На границата  много ни се кефиха и така без пауза се качихме на ферибота
И колко е малак света намерихме едни прятели от турция ,кадето са ни съседи а те ни вяха видяли по пътя, защото  идваха от турция  по си.щото време  като нас ,не че кака волга не се забелязва  ,но се пак много се ратвахме да ги видиме



Септември 16, 2022, 02:59:57
Отговор #34

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :) и така пристигнахме на острова   малко снимки тук там по Добер  😊трафика на лондон и да ви кажа тогава е Беше му натискаха газта и тогава видях че наистина върви но и харче  🤣🤣🤣но не ми пукаше 🤪 само исках да си ям готвена храна 🤣🤣🤣 😍 и да пристигна  😍😍😍


Септември 16, 2022, 03:12:30
Отговор #35

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 ;)
И в къщи  часа на пристигнахме  8 часа вечерта 
😍😍😍 урррррррааааа
Волгата  се държа като голяма хубавица
Сега тази седмица  ще я изкапим и ще се разходим  до българско училище  неделя  на час и полубина до  къщи 🙃да водиме сина ми като голям министер  на училище
Не че там е като изложба  на БМВ ,АУДИ и Мерседес   но ние с кака волга ще ги спечелим 🤣🤣🤣🤣



Аиде колегите  до нови срещи пътувания  оправяне на волгата и какво ли не
Мерси са отделено бреме  и до нови срещи мога да питам са някои завет ако ми се налага
Мерси много предварително  с тези машини никога не се снае 😍😍😍

Септември 16, 2022, 09:27:01
Отговор #36

Неактивен Mopar440

  • Публикации: 49
Приятелче, едно голямо браво на вас и на кака Волга! Много се радвам, че сте стигнали невредими, по живо по здраво и без никакви проблеми, герои сте! През 2017та се прибирах с стара американска кола от Норвегия до България (3400км.) с жената и една камара багаж и нещата които описваш които са ви се случили по пътя и реакциите на хората са доста сходни с моя случай, това за разхода също :D иначе пак казвам много ви се радвам, големи сте сладури всички :) желая успех за напред и само усмивки и добро настроение с колата!
1990 Cadillac fleetwood brougham d'elegance
1975 Москвич 426
1969 Москвич 408

Септември 16, 2022, 23:05:12
Отговор #37

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :) от днеска много по руски 😁😁😁в англия 


Септември 16, 2022, 23:10:15
Отговор #38

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)



Септември 16, 2022, 23:19:55
Отговор #39

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
Приятелче, едно голямо браво на вас и на кака Волга! Много се радвам, че сте стигнали невредими, по живо по здраво и без никакви проблеми, герои сте! През 2017та се прибирах с стара американска кола от Норвегия до България (3400км.) с жената и една камара багаж и нещата които описваш които са ви се случили по пътя и реакциите на хората са доста сходни с моя случай, това за разхода също :D иначе пак казвам много ви се радвам, големи сте сладури всички :) желая успех за напред и само усмивки и добро настроение с колата!

Мерси много колега
Тогава знаеш  са какво е такава радост
Аз съм го правил  няколко пъти с пежака даже и бабата я карах с мен и жена ми и сина ми ,москвича  с кума ми и  волгата с децата и жената и никога не се уморявам   от такова пътуване  те са много хубави спомени на нашя живот 😍😍😍