Автор Тема: Волга 24 и Лада 2107 - Луд умора няма 😁  (Прочетена 9580 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 17, 2023, 19:14:48
Отговор #70

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
И така да продължа нещо пътуване  😆😆😆
И след като минахме Сърбия  и очаквахме да имаме опашка на границата  се Отказва  че сме късметлия  и са един миг  ураааа няма да се бабим и този път ще стигнем рано на хотела в Загреб 

Септември 17, 2023, 19:32:24
Отговор #71

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)
И така малко снимки  от границата   
 другото където направи пътуването по приятно,  е 😃че сега не се минава прес Белград  ,а страни ,и няма трафик .
И така ,стигнахме до Загреб  и една снимка от балкона 😆😆😆на наща лада

Мога да казвам че квартал където вяхме ,изглеждаше точно  като Германия  ,даже си викахме защо не се преместим тук 😊

Септември 17, 2023, 19:46:26
Отговор #72

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
В хотела имаше това като атракся и сина ми искаше да го кара беше много впечатлен от него 😁😁😁


Септември 17, 2023, 20:01:30
Отговор #73

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
И така на другия ден след почивката  тръгнахме да минем ,3 граници където го прави  по интересно 😁😁😁след зареждане до горе продалжихме към Словения
Трядва  да разказвам нещо смешно  където ми се случи в град Бяла Русе където купих колата 😂😂😂😂
Отивам да зареждан и казвам на весиностанця  до горе брат ,и до като отидох да семам портмонето  ,гледам чобека терси къде да сареди гъста ,и вика къде е !!!отвори багажника  ,и аз отговарям  няма газ само бензи 🤣🤣🤣🤣а жената където зареждаше един ауди ,,вика гледаи  то с ладата до горе  бензин   а  аудито 10 лв дизел 🤣🤣🤣
Богати станаха те с ладите 😂😂😂богати

Септември 18, 2023, 12:08:09
Отговор #74

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Авантюрите нямат край  ;D ;D

Какво ще я правиш в Англия тази Лада?
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Септември 20, 2023, 02:25:22
Отговор #75

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600

От както се върнах и съм без работа
😁😁😁 за сега ходя до български магазин  в Leeds да купуваме сулети, лукамки и аирян че в теско няма 😂😂😂😂
И водя детето на училище по испаски  в Leeds 
И на български училище  в град Hull
И на нормално училище  в чефиелд 
Честно казано  завъртял съм около 10000 км от  както я купих  само на бензин  🤣🤣🤣 но утре нямам право да я карам середи чакам на документите  за английски номер  😥😥😥
Но пак има волга  да ме возя и да радвам  жената че и е писнало от мен 😆😆😊 така е като се Свиква на по хубаво лада 7мица 89 година и от утре ще се восиме на волга 77 година трудно е ,много трудно 
 😂😂😂но така е  жената,  се не мога да я разбера  😍😍😍
Свиква се  какво да направи 
Но инаше от както дойде ладата
Заседка та вика ,алберто !!! каква е тази кола, маи братите не се затварят добре ,се едно блъска не ,блъска не че направо ме събужда децата 😂😂😂
« Последна редакция: Септември 20, 2023, 02:43:22 от tikin_404 »

Септември 27, 2023, 13:19:16
Отговор #76

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)от днес 😁 снам че има много за разказване от моя пътуване🙂 но мисля че и тази снимка  е повод да оправя настроение на ретро маниаци 😍
Снимаме музикален клип  😊на едни много готини англичани 🙃 групата де казва Dead chic 
И така е деня днес  почваме с готинa гледка 

Март 16, 2024, 17:55:34
Отговор #77

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :D много работя и се няма време  да разказвам  моите истори 😏 но  се пак тука за my precious  ( моите  съкробрище )Както вика жена ми защото ми за като 3456 дете 🤣🤣🤣
Но какво да направя  така е живота  така съм на 43 години  🤣🤣🤣

Март 16, 2024, 18:12:33
Отговор #78

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
Да се похваля  беше и ладата е с английски номер  😍😍😍 най хубаво  е че няма такси  но се още правим преглед но най интересно е че 3 пати ми врещаха документите середи едно друго и на третя път ми искаха преглед, и сега 😱😱😱 викам на жена ми, преглед има но български 😆😆😆 дай да се проваме  че ладата се пак 😁трядва  да я стигаме малко Като ламарина 😁😁😁  май се отказаха  от мен и най накрая  ми дадоха документи  😍😍😍 но сега пак няма пари 😂😂😂
Си отворих фирма
Hombre  transport   бус и кредит но се пак аз директор  до 5 часа след това ставам роботдник  а жена ми директор  😂😂😂 така е живота какво да се прави
и сега няма пари за ретро коли но ще върви  новя бизнес  дай боже 😍😍😍 както вика моята баба  маика на жена ми , беше имаш  волга бе🤣🤣🤣 е време да бъдеш  директор  🤣🤣🤣



Март 16, 2024, 18:23:22
Отговор #79

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
Успех с бизнеса, Алберто  :)