Общи форуми > Ретро събори и паради

Национална програма на ретро мероприятията в България - Сезон 2023 г.

<< < (2/16) > >>

krankenstein:

--- Цитат на: GT 51 в Октомври 05, 2022, 22:28:22 ---Идеята на поста ми беше, че Спасовден, е нещо като национален празник за нас. Ден на шофьора. Иначе всеки може да участва където пожелае. На тази дата има още 300 събития по света, предполагам.... 8))

--- Край на цитат ---
Разбрах ти идеята и както казах съм съгласен, че организирани участия в задгранични мероприятия не е много логично да се вписват като част от преограмата на нашите ретро мероприятия... като гледам в новата програма те са основно на Благоевградския клуб, а защо така са решили да изглежда програмата по-добре би трябвало да сте запознати председателите, които сте присъствали на срещата в Ст. Загора ;) Иначе лично за мен парадът за Спасовден не е някаква "свещена крава", особено във вида, в който се провежда след толкова години уж трупан опит... последният път участвах с 3 ретро колела /на които организаторите не обърнаха внимание, понеже не били в категориите на Фива/, а на следващият може и пеша да дойда, мисля вече съм достатъчно ретро самият аз :))

koruderliev:
И събитията на Авто-мото ретро клуб Варна:

Bogi:
Защо Варна е извън "Национална програма на ретро мероприятията в България - Сезон 2023 г." ?

GT 51:
Питай Орлин....

dido1903:
По молба на организараторите е добавено в календара на първа страница това събитие:


--- Цитат на: Автоспорт в Декември 01, 2022, 10:31:30 ---   Колега, здравей!
     Бих искал да добавим към списъка със събитията за 2023-а година и мероприятието,което планираме от новоучредения клуб "Авто-мото ретро клуб - Кърджали".
     За деня на града- 21 октомври, 2023-а година, събота,(111 години от освобождението на окръга ни) ще организираме ретро парад.
    Бихте ли го добавили: "  П Ъ Р В И   Р Е Т Р О   П А Р А Д – Денят на Кърджали " - 0884 808 605 Ст. Делимихалев
     Благодаря за съдействието! Светли празници и успешна 2023-а година!

--- Край на цитат ---

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия