Автор Тема: Alfa Romeo 75  (Прочетена 1278 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 11, 2022, 18:58:34
Прочетена 1278 пъти

Неактивен Deibiddo95

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
Здравейте! Случайно да има някой за продан Алфа Ромео 75?...детска мечта, която още не мога да си сбъдна :( Благодаря предварително

Октомври 13, 2022, 12:28:51
Отговор #1

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Здравейте,колега!
Като оставим настрани емоцията от детските години, тези които се продават в момента, не са ли Ок?

Октомври 18, 2022, 10:15:19
Отговор #2

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
кои се продават в момента? няма нито една в мобиле и карс бг, например?

странни са ми тия включвания - какво пречи човек да пробва максимално много канали, по които да си намери автомобил, дори да има някакъв наличен избор? какво пречи да има тема за купуване?

Октомври 18, 2022, 10:21:22
Отговор #3

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Точно така! и затова се насочих към нещо по-сериозно като канал, след като у нас няма.
Прегледах съвсем набързо немския Мобиле.
Иа доста - от трошки до супер запазени. От 3000 Е до над 40 000 Е.

Избор има голям за колегата.

Октомври 18, 2022, 14:30:21
Отговор #4

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
Има избор, но тук също не пречи да има тема, защото може да се появи точно това, което е търсил


Давам пример - наскоро търсихме комплект рекаро класик с обдухване и т.н. ...из Бг - 2-3 варианта, в чужбина избор много, от 500 до 4000 евро.... и накрая, след четири месеца търсене, открихме на 100% търсената стока тук, в този форум, с постната от мен обява в същия този раздел "купува" на минималната граница на бюджета.. и бяха на 85км от нас....без да са на обява и прочее.. ето защо колкото и варианти да има, тук може да излезе по-добър, по-достъпен....  многото избор изобщо не е предпоставка за най-добрата оферта и дори по сайтовете да има 5, 10 или 50 варианта, тук може да излезе 51-вият, който да е много по-добър от останалите 50... в тоя ред на мисли, не виждам нищо лошо в търсенето на каквото и да е тук във форума, затова и включвания като въпроси в стил "толкова ли няма избор по сайтовете, че си тръгнал точно тук да търсиш?" са ми не на място. нищо лично, разбира се, просто въпрос на гледна точка явно :)

Октомври 18, 2022, 17:47:00
Отговор #5

Неактивен Deibiddo95

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
По чужди сайтове съм гледал много ясно... не е това въпроса..Просто приятел ми даде идеята да пусна тук една тема, пък може да изкочи нещо, а не да давам пари да се докара кола от чужбина... но благодаря все пак  :)