Автор Тема: Двама Приятели и Москвич до Лондон  (Прочетена 24980 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 25, 2023, 14:27:24
Отговор #100

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3494
Волгата на Алберто си има тема, тук в раздела, и да - нейната история също е в подобен неподражаем стил  :D

Юли 16, 2023, 22:23:27
Отговор #101

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)


Колата е ,как да го кажа ,ами пак има нещо но аз съм опорит и ще я оправя
Колата исках да я боедизам  коша на двигателя и са това го извадих,  но имаше промяна в плана защото  където щях да я боедизам  малко не сериозно се държаха и реших да монтирам пак всичко  и да я карам пак ,но съм стаслив  че пак е на улицата  ,но сега с нов проблем има една вибрации  че направо те извади от Колата 😆😆😆 направо регетон танцувам 😂😂😂
Някой  от колегите казаха че е диференциала  а други казаха че лагер на скоростта кутя където има много луфт но септември  ще я видя
Иначе  до 60км/ч не бибрира и така ходя само на работа  с нея 😅😅😅
А волгата има тема са нея но ще видя дали може да я садениме с другата количка където ще се превер с нея защото  наистина  малко е подобен на тази и волгта но я ще видиме като се превера в бгто какво ще купя 😂😂😂послучен съм тази година и си чакам подарък са Коледа аз си ги семам малко по рано ,да не забравиш дядо Коледа,  са моята Коледа се пада горедол са 2029 година  но аз си го семам сега защото никога не се снае какво може да стане 😂😂😂😂 и така всички  доволни

Юли 16, 2023, 22:37:59
Отговор #102

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
 :)

Иначе 🙃 смених  тези стулки н опашка на скоростта кутя защото  ми казаха  че било това  но като я рагубих  видях че има голям луфт на предния лагер 😥😥😥но стругар ми искаше 160£ да ми го оправя 😮а с тези пари си купя кутя в България  и за това така остана но ще я оправя  😊 че съм се очаквам да обикалям с нея чак сина ми почна да я харесва  иска бялата чупена кола както му бика тои 😂😂😂

Юли 21, 2023, 23:14:26
Отговор #103

Неактивен tikin_404

  • Публикации: 600
Благодаря на мен моя въртал изглежда  като 70те но не снам как да го наричам
Нещо като  булгарокубиско зарсвото на ретро кумистчески интересни са англоговорящо ,защото тук в Англия беше англичаните са малко на дефицит но има пакоафриканои кои не снае кои +Китай разбира се   но се кефят и ми се ратвамт в региона 

Поздрави