Автомобили > British Classics

Land Rover Range Rover P38 4.6 HSE Autobiography

<< < (2/9) > >>

Механджията:
сега на първо време трябва да намеря някой който да ми възстанови ключва, че бутончетата са чао и заключвам от дръжката.... имам и втори ключ, но е в насипно състояние... има за правене доста - преден джам за смяна, седалката на водача за тапицер, бежова кора отзад трябва да си намеря, че тая е сива.... сервизиране изцяло, и други дреболии

Logrus:
Последният истински, тежкарски Рейндж  :) А и моторизацията му е подобаваща.
Със здраве да си го караш.

Механджията:
благодаря!

Механджията:
сюрприз - челни стъкла има само за първоначално вграждане -пилкингтън, тоест, 600лв с всички консумативи..... май ще почакам :)

иначе си направих ключ, поръчах две нови кутийки и чак след това видях, че имам нова оригинална завещана от стария собственик.... нейсе, да седят резерва.. :)
за беда сега изписва грешка key battery low, а батерията е нова... проблемът май е в пружинката на батерията, някакъв плюсов пин не правел хубав контакт с платката....поне така пише по чуждите форуми. ще го борим тоя проблем. освен това, явно и акумулатор ше сменям че след два дни престой сутринта аха да не запали днес...

иначе снимах салона, иска освежаване и се надявам скоро да му дойде редът.... Колата е с хармън кардън озвучение с два баса, и звучи чудесно

опознаваме се още с рейнджа, за момента ми допада страшно много, а осмакът реве като мечка с тая генерация :)

Механджията:
няма особен напредък по джипката, освен проблеми, като единият може да означава мотора на масата.... смених акумулатора с нов, че старият умря на 6 волта след 2 дни седене и липса на утечки..... смених и масло с пълна синтетика 10 40, но на топъл мотор изотдолу почна да се чува едно неритмично тък-тък, тък-тък-тък-тък.... заглъхва, пак се чува, и така.... може да е от 100 неща....    каквото и да е, ще се прави, хванал съм се на хорото. ... междувременно сега уикенда го оставих за полиране, отстрани става топ, но капак и таван са за боя.... като цяло, типично за британски премиум на 20+ години  O0   ...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия