Автор Тема: Wartburg 353 1987  (Прочетена 8269 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 15, 2023, 20:46:15
Отговор #30

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
Доста дълбоко ми се вижда на тая снимка, ПДР има смисъл при по леки вдлъбнатини... пробвал съм на една самара такава дълбока вдлъбнатина да изправям, шок и ужас.

Март 15, 2023, 21:17:04
Отговор #31

Неактивен Wartburgman

  • Публикации: 365
Дълбоко е за PDR,мисля да сваля кората и да натисна с нещо отвътре.Иначе редовно разправят как са имали такъв,как ги е яд че са го продали и колко голям им бил багажника😄.Ноооо любимото ми е "момче имам още останали части,ела да ти ги дам"😄

Март 15, 2023, 21:23:27
Отговор #32

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
Някой път попадат интересни и редки неща, не им отказвай на хората :) Факт че ценните части си отлежават по гаражите на хората...
А за вдлъбнатината не се пробвай да я натиснеш, че от язва ще стане на пъпка. От личен опит го знам... трябва да е едва забележима, дето се вика само на слънце да се вижда че пречупва, че да се оправи така. А то може и да не се оправя в крайна сметка, бойни белези са това.

Март 15, 2023, 22:02:49
Отговор #33

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Дълбоко е за PDR,мисля да сваля кората и да натисна с нещо отвътре....

Здравей Wartburgman,
Не съм писал в темата, но това не означава, че не я следя. Прави ми впечатление как се грижиш и в какво състояние/вид са колите. Поздравления! Но, няма да си кривя душата, повече ми харесва 5003.
Вземам отношение по темата, най-вече, за да ти препоръчам ПДР в Пловдив. Ползвал съм услугите на човека и съм много доволен. Добре е да се консултираш с него. Мисля, че дефекта е поправим. Избягва се кит и боядисване. С избутване отвътре нищо няма да стане. Пак ще личи.

https://www.facebook.com/gradushkapdr/
п.п. ако не ти се отваря линка, това е тлф. 0884 641 903     кв. Прослав е сервиза.

Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Март 15, 2023, 22:14:15
Отговор #34

Неактивен Wartburgman

  • Публикации: 365
joro-120L,много ти благодаря O:-)!Тези дни ще се обадя и ще отида на място да го погледне,по другия Вартбург също има такива вдлъбнатини и ако стане с този определено ще оправя и Делукса.На мен също 5003 ми е много повече на сърце,тези дни ще го поразходя до Велико Търново и ще пиша и в неговата тема O:-)

Март 15, 2023, 22:24:59
Отговор #35

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
joro-120L,много ти благодаря O:-)!Тези дни ще се обадя и ще отида на място да го погледне,по другия Вартбург също има такива вдлъбнатини и ако стане с този определено ще оправя и Делукса.На мен също 5003 ми е много повече на сърце,тези дни ще го поразходя до Велико Търново и ще пиша и в неговата тема O:-)

Моля, за нищо. Подкрепям решението ти. Майстор е, да знаеш! :)
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Април 03, 2023, 23:02:31
Отговор #36

Неактивен Wartburgman

  • Публикации: 365
Днес намерих снимки от преди 4години когато Вартбурга все още е бил на жената и вече беше спряла да го кара :)


И една снимка от вчера пред гаража

Април 04, 2023, 08:32:58
Отговор #37

Неактивен __smirnoff__

  • Публикации: 159
има "малка" разлика  ;D  ;D

Май 08, 2023, 22:24:46
Отговор #38

Неактивен Wartburgman

  • Публикации: 365
Още малко избягах от оригиналността и сложих CD понеже с този Респром смущенията бяха ужасни и се чуваше общо взето само на място и колата като не работи.
Купих си един доста приличен Pioneer сложих Евро букса включих антената и коренна разлика.Говорителя е оригиналния и с него ще си остане,чува се доста добре,повече не ми и трябва.Иии общо взето вече е готов за дълги и приятни пътища😁😁

Юни 07, 2023, 22:17:39
Отговор #39

Неактивен Wartburgman

  • Публикации: 365
Рамената на чистачките бяха доста ръждиви и постоянно ми бяха трън в очите.Преди няколко седмици ги свалих и дадох на един познат който е автобояджия да ги направи.Тези дни си ги взех станаха много добре.Не исках да са прекалено лъскави а да седят по-матови.Купих и нови чистачки и ги монтирах обратно на колата.
Преди

След