Автор Тема: 1978 Datsun 280z  (Прочетена 14254 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 23, 2023, 07:18:43
Отговор #70

Неактивен rosen sn

  • Публикации: 470
Бил съм на Мауи и сега като виждам снимките, се сещам ,че този зелен и наситен цвят само там съм го снимал , и то без филтри и тем подобни

Март 23, 2023, 07:36:35
Отговор #71

Неактивен 75 turbodelta

  • Публикации: 242
Бил съм на Мауи и сега като виждам снимките, се сещам ,че този зелен и наситен цвят само там съм го снимал , и то без филтри и тем подобни
Всички снимки са в съвсем суров вид , без каквато и да било обработка и са снимани с Айфон 13 .На една от първите снимки е най красивото място на което съм бил , това  долината "Kualoa Ranch " или както е по известна "Jurassic valley" в която са снимани филмите : "Джурасик парк" ,  "Конг островът на черепа" ,   "Годзила"  , както и "Пърл Харбър"
мирелка написа: кои мухльо ве оня дет е тъп кат клечка за уши ли  \"hahah\"

Април 25, 2023, 08:08:27
Отговор #72

Неактивен 75 turbodelta

  • Публикации: 242
След завръщането ни в реалноста , продължаваме с проектите с пълна сила , естествено на първо място е проекта у дома , но все пак остава и по малко време за Датсъна  8))
Първата ми работа беше да довърша започнатото с предните спирачки , закупих нови спирачни апарати и EBC green stuff спирачни накладки за тях
След което продължих с работата по обновяването на предното окачване.Свалих моста заедно с кормилнаъта рейка както и тампоните на двигателя , всичко беше почистено боядисано и необходимите неща бяха подменени  с нови .



След като приключих отпред в дясно , както и с предният  мост, рейката и т.н. започнах лявата част .

Имаше доста проблеми , но вече почти всичко отпред е топ , остава да сваля кормилният прът да го обслужа и него и да му подменя гуменото каре с полиуретаново такова . След еднодневно тестово каране , върнах колата на лифта и тези дни започвам задницата , а там има доста повече работа .
Рапорт даден
мирелка написа: кои мухльо ве оня дет е тъп кат клечка за уши ли  \"hahah\"

Април 25, 2023, 08:21:43
Отговор #73

Неактивен 75 turbodelta

  • Публикации: 242
Малко извън темата , но това е причината нещата с колата да се случват по бавно от желаното от мен  :D
Готови сме с тавана на хола и кухнята .

Наложи се да пускаме нова захранваща къщата водна линия , тъй като старата протече .Копането е просто кошмарно в тази поустиня , само камънаци и пясък !

Последното от днес е засаждането на палми в задния двор , пикапа е мноого полезна кола да знаете !
Та продължаваме с пълна сила , ще ви държа в течение !
Рапорт даден !
мирелка написа: кои мухльо ве оня дет е тъп кат клечка за уши ли  \"hahah\"

Април 25, 2023, 20:32:32
Отговор #74

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Чудесна работа си свършил и по къщата и по машината  :D Котката изглежда бая пищисана от ремонтните дейности хаха . Тампони по окачване ще сменяш ли ? Чакам с интерес работата по задния мост .

Април 25, 2023, 23:17:24
Отговор #75

Неактивен 75 turbodelta

  • Публикации: 242
Чудесна работа си свършил и по къщата и по машината  :D Котката изглежда бая пищисана от ремонтните дейности хаха . Тампони по окачване ще сменяш ли ? Чакам с интерес работата по задния мост .
Благодаря ! Всички тампони по окачването са полиуретан , купих цял комплект още като взех колата и сега ги редя по местата им . Задния мост го очаква същото като предния, всичко долу след това почистване и боядисване , подмяна на износените неща , монтиране нови ниски пружини и газови амортесьори на Каяба и всичко обратно на вече обработеното купе  8))
мирелка написа: кои мухльо ве оня дет е тъп кат клечка за уши ли  \"hahah\"

Април 29, 2023, 15:39:32
Отговор #76

Активен Bogi

  • Публикации: 739
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
Това последната снимка задния двор ли е ?
Много яко !!!

За пръв път виждам осветление на оградата, ако е твоя идея, шапка ти свалям.
немец мръсен, бандит магистрален ...

Април 30, 2023, 00:22:14
Отговор #77

Неактивен 75 turbodelta

  • Публикации: 242
Това последната снимка задния двор ли е ?
Много яко !!!

За пръв път виждам осветление на оградата, ако е твоя идея, шапка ти свалям.
Целият проект на задения двор е плод на усилията ми с жена ми през изминалата 2022 , преди това беше изцяло бетониран ,а саксията беше засята с бамбук . Грозна картинка ти казвам, по късно ще кача снимка да видиш как беше   8)) 
мирелка написа: кои мухльо ве оня дет е тъп кат клечка за уши ли  \"hahah\"

Май 01, 2023, 07:41:48
Отговор #78

Неактивен to6ko_opc

  • Публикации: 250
Страхотна работа и по 2-та проекта,Рестомода и  работата по детайлите на Датсуна се полуват супер,а задния двор е уникален,много ми хареса.

Май 01, 2023, 20:16:53
Отговор #79

Неактивен 75 turbodelta

  • Публикации: 242
Страхотна работа и по 2-та проекта,Рестомода и  работата по детайлите на Датсуна се полуват супер,а задния двор е уникален,много ми хареса.
Благодаря ! Трудно ни е с къщата ,  но пък се справяме добре. Датсуна ,той вечер след работа по малко и събота ако имам време , хубаво е че си го карам редовно и му се радвам , пък когато стане тогава  !
мирелка написа: кои мухльо ве оня дет е тъп кат клечка за уши ли  \"hahah\"