Автор Тема: 1978 Datsun 280z  (Прочетена 14350 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 11, 2023, 05:44:59
Отговор #90

Неактивен 75 turbodelta

  • Публикации: 242
от моите приятели зад океана, само тези със зелена карта останаха там... иначе просто не става - но пък са добре, за няколко години дръпнаха много напред и си бачкат и живеят живота :)
Ето това е истината за Америка  ,тук ако имаш документи и можеш да правиш нещо с ръцете си или главата си си шест точки.
мирелка написа: кои мухльо ве оня дет е тъп кат клечка за уши ли  \"hahah\"


Май 12, 2023, 06:06:26
Отговор #92

Неактивен 75 turbodelta

  • Публикации: 242
Играят си хората , по 3-5-7 години ги правят и после ги продават  :D
мирелка написа: кои мухльо ве оня дет е тъп кат клечка за уши ли  \"hahah\"

Май 13, 2023, 08:26:14
Отговор #93

Неактивен 75 turbodelta

  • Публикации: 242
Когато Санта пристигне през Май  8))

Предстоят горещите месеци тук във Вегас , и дойде време да се погрижа за охлаждане и климатична система , утре е събота а това е обикновено е денят който ползвам за тази кола . Ще опитам да приключа с монтажа на новия радиатор, но това зависи от много фактори   8))
мирелка написа: кои мухльо ве оня дет е тъп кат клечка за уши ли  \"hahah\"

Май 13, 2023, 08:35:52
Отговор #94

Неактивен 75 turbodelta

  • Публикации: 242
Радиатора който закупих е за ранните 240z , но мисля че с маркучи от въпросният модел ще мога без проблем да го монтирам , защото купето и захватите са им еднакви . Защо закупих този , а не коретният за 280z , ами много е просто   този беше на половин цена от коректния , а този се различава само по вида на щуцерите за маркучите .
Рапорт даден !
мирелка написа: кои мухльо ве оня дет е тъп кат клечка за уши ли  \"hahah\"

Май 13, 2023, 10:42:24
Отговор #95

Неактивен to6ko_opc

  • Публикации: 250
Еха,удари ме с радиатор,твоя е огромен,спрямо моя новия на Селиката  :D.Като свалиш стария направи една снимка на двата един до друг.Хубавота е,че е и сдве големи ел. перки,страхотен е.монтирвайичакаме отзиви как е охлаждането.

Май 13, 2023, 10:44:29
Отговор #96

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Леееле  :D Огромен е наистина , идва си и с дифузер . Чакаме отзиви и дано пасне без голямо преправяне. Отивам и аз към гаража да творя :D

Май 13, 2023, 11:05:29
Отговор #97

Неактивен 75 turbodelta

  • Публикации: 242
Еха,удари ме с радиатор,твоя е огромен,спрямо моя новия на Селиката  :D.Като свалиш стария направи една снимка на двата един до друг.Хубавота е,че е и сдве големи ел. перки,страхотен е.монтирвайичакаме отзиви как е охлаждането.
Тук в пиковете дни през лятото , температурите достигат 50 градуса , така че се налага да се вземат мерки  8))

Леееле  :D Огромен е наистина , идва си и с дифузер . Чакаме отзиви и дано пасне без голямо преправяне. Отивам и аз към гаража да творя :D
Той ще си пасне на купето без каквито и да е промени , въпроса е че този е за 240z и има известни разлики в маркучите , но това както вече ти казах мисля че мога да го компенсирам със комплект силиконови маркучи за 240-ка , та като цяло за 224$ от Амазон , мисля че ще получа доста добро охлаждане на самурая през горещите дни  >:D
мирелка написа: кои мухльо ве оня дет е тъп кат клечка за уши ли  \"hahah\"

Май 13, 2023, 11:13:58
Отговор #98

Неактивен 75 turbodelta

  • Публикации: 242
Радиатора си идва с капачка на 1.3 бара , дифузор+2 броя 12 инчови перки , както и окабеляване за тях плюс сензор който да ги активира . Единственото за което не съм сигурен на каква точно температура датчика ще ги задейства , но това е лесно да се провери и при нужда да се корегира .
мирелка написа: кои мухльо ве оня дет е тъп кат клечка за уши ли  \"hahah\"

Май 13, 2023, 23:00:02
Отговор #99

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Той ще си пасне на купето без каквито и да е промени , въпроса е че този е за 240z и има известни разлики в маркучите , но това както вече ти казах мисля че мога да го компенсирам със комплект силиконови маркучи за 240-ка , та като цяло за 224$ от Амазон , мисля че ще получа доста добро охлаждане на самурая през горещите дни  >:D

Конкретно за Z31 шасито , афтърмаркет радиаторите като този не пасват съвсем точно и искат малко намеса , въпреки ,че са правени за модела . При твоя случай афтърмаркет съпорта е доста по-на ниво , та би трябвало всичко да е точно наистина. А маркучите са си задължителни  за смяна , така ще ще имаш една чисто нова охладителна система.