Автор Тема: Garage Communities или да се кооперираме за наем на гараж  (Прочетена 11656 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 12, 2013, 00:07:54
Отговор #10

Неактивен cepgap

  • Публикации: 220
аз все още си търся гараж в София..но за сега нищо интересно не съм намерил :(

Ноември 12, 2013, 14:26:48
Отговор #11

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Аз търся нещо за гр. Перник.С няколко разпръснати гаража не е работа... >:D
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Август 14, 2014, 17:40:33
Отговор #12

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Не е точно по темата, но...

В края на този месец освобождавам гаража в Младост. Ако някой има нужда да ми пише едно ЛС да го свържа с наемодателя.

Гаражът е в комплекс от нови сгради, бариера на входа, врата с дистанционно към подземието и врата с дистанционно за отделната клетка! За времето, което бях там беше сухо и топло, освен веднъж - по време на градушката миналия месец е спрял тока в квартала и помпите, които изпомпват водата са спрели работа. Имаше вода по пода и все още се усеща лека миризма на мухъл. Вътре има осветление и контакт. Размерите не ги знам, но не е тесен.

Когато търсих, това беше най-изгодната оферта за гараж - 50 лв. наем + 5 лв. комунални раходи (платими на куп за 6 мес.).

we all have wings, but some of us don't know why

Март 04, 2016, 09:38:49
Отговор #13

Неактивен triptih

  • Публикации: 87
Здравейте,търся желаещи да наемем някакво хале,склад,хангар или нещо подобно където може да вкараме 2-3коли и да си работим на закрито спокойно.Възможно е и хора с мотоциклети,защото и аз трябва да прибера моя.Става въпрос за района на Пловдив и близките населени места.Също така ако някой има свободни места за мен може да ми пише.Района около Смолян също ме устройва.

Ноември 26, 2016, 19:25:14
Отговор #14

Неактивен Taunus72

  • Публикации: 394
Колеги привет,правя услуга на един приятел,който завършва своя проект Шкода 120,остана му работа за през зимата да е готова на пролет,ако някой има или знае да се дава място,моля да му звънне на 0884502229 Явор Бургас
FORD - Found On Road Dead

Март 09, 2018, 15:05:52
Отговор #15

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 739
Здравейте. Всеки реве , че търси гараж. Всеки тук е видял и гаража на Zтата във Варна. Идеята е тук да наемем такова помещение и да се съберем 6 или 7 коли. Хем ще е поносим наема хем ще се бачка с помощта на всички и колите ще са ни на едно място. В момента гледам гараж в Нова кооперация с ролента автоматична врата и рампа. Помещението е 200кв.м. и е със 7 паркоместа но влизат и повече коли. В кв. Надежда и супер близо до спирка на метрото. Казах им че е за стари коли и реакцията беше доста добра от страна на хората. Попринцип наема е около 500лв. , но казаха че може да го договорим т.е. и по-евтино. Дори и при тази цена се връзва по 70лв. на кола, което е перфектно, като сравняваме спрямо гаражчета от 15кв.м. по над 100лв. Който има интерес да се вслючва  ;). Телефона ми е 0889830737 - Весо. Днес ще го гледам и ще кача и снимки довечера.

Март 10, 2018, 11:47:00
Отговор #16

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 739
Както се казва , на това дередже сме щото сме прост и алчен народ. Да даваш нещо под наем и да не знаеш какво е или за какво става по-точно. Помещението от  спокойно ползване на седем автомобила се оказва само за три и три с местене, т.е. една в средата на гаража и 2 на рампата. Много колони и въобще нещо непригодно за гараж за повече от 3 коли с клизма. Моля изтрийте темата защото съм бесен от простотията селска!!!

Март 10, 2018, 15:59:50
Отговор #17

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Другия път да пишат, че е за 16 БМВ-та /модел Изета/  :)) :)) :))

Март 10, 2018, 18:30:40
Отговор #18

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1013
Жалко, темата е хубава :) Подобни инициативи са в основата на хубави неща пък и със сигурност би подобрило живота на всички ни тъй като в момента просто няма физическо място за още правоъгълници по градинките :)
« Последна редакция: Март 10, 2018, 18:48:42 от afx »

Март 10, 2018, 22:34:07
Отговор #19

Неактивен cepgap

  • Публикации: 220
нека си остане темата. аз също търся гараж за моя форд. така, че Весо ако изникне нещо което да е под 100 лв нека да знам и аз..