Автор Тема: Спасовден 2023 г. 10.06.2023 г.  (Прочетена 5019 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 12, 2023, 15:15:56
Отговор #30

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
И още:














Юни 12, 2023, 15:18:01
Отговор #31

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
И още:










Юни 12, 2023, 18:26:11
Отговор #32

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Дидо, благодарим, много интересни ракурси.
Чудесно, и че си снимал и салона на синия кабриолет 1960 Кади Девил или Елдорадо, понеже аз забравих да му обърна внимание за вътрешни снимки.

Интересното при него е, че доколкото помня колата /заедно и с други интересни возила, още като седеше пред един блок в жк. Младост, при тогавашния си собственик Валйо Бояджиев, един от основателите на БАК/ в периода 1991-1994 години, тоя Кади вътре на салон не беше само с  естествена синя кожа, а имаше някакво типично за марката и периода комбо на син /така нар. парашутен/ плат в средата на седалките, и син винил или естествена кожа по перифериите им.
Може и да бъркам де, но беше салона в такава комбинация на текстил и кожа, естествено, всичко цветово в синйо тонирано.

А ето и от мен още снимки.




















« Последна редакция: Юни 12, 2023, 18:35:44 от USfan »

Юни 12, 2023, 18:31:32
Отговор #33

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Жълтия уж Лендкруизър ФЖ40 джип от горнитие снимки, всъщност не е никаква Тойота, а имитация с пластик боди, в размер 3/4 от реалния Лендкруизър.
Не знам на каква платформа и шаси е правен- Самурай, УАЗ, не мога да го определя.

Зеления ДоКа пикап Фолц Т-2 беше много готин.
Видимо по регистрацията, бе от на нашите сръбски гости на парада една от колите.





















Юни 12, 2023, 18:34:31
Отговор #34

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
А тук малко 90-ски Пернишки мечти, воглаве с /ироничен елемент при регистрацията му, защото е -РК/ техния конкурент, Кадета Капка с боди Тип-Е.
В случая поне по описание, Пернишкия ерзац-Голф е оригинален 16-клапанов ГСИ, с видим в него цифров километраж.





















Юни 12, 2023, 20:29:20
Отговор #35

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
Включвам се с няколко думи за „Спасовден“-2023, след което и аз ще споделя малко снимки.
Преди всичко се присъединявам към думите на Людмил от по-горе. Благодаря на Влади Димитров и екипа от стюарди и асистенти, който беше ангажиран да подпомага участниците. Много добро ниво на организация, както и компетентни насоки, като се започне от това къде да се паркира, така и къде са позиционирани щандове, сцена и дори какво да очаквам от програмата.
Радвам се, че им е било позволено да разполагат автомобили и в участъка към Военния клуб, защото ако това не е било предвидено, то щеше да стане стълпотворение и на практика невъзможно да се съберат толкова автомобили.
Аз бях на събитието от 11 до 12,30 и в този интервал вече всички, които са имали желание да присъстват следва да са дошли, така че наистина бяха подредени много добре колите.
Влади, успех занапред и като позиция в БАК "Ретро" и като нови мероприятия!
 :)
Благодаря, Дидо. За следващата година, когато ще си бъдем на нашето си място, ще се постараем още-повече. Благодаря за мнението. Поздрави!
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !