Автор Тема: Интересни обяви за редки автомобили и части  (Прочетена 1407169 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Май 02, 2013, 23:26:25
Отговор #1100

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
http://www.cars.bg/c119986

Тая Лада се предлага от близо две години.Как още никой не Я е купил?Колата поне по снимките напълно си заслужава исканите пари.Много добър стопанин има.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Май 03, 2013, 00:45:18
Отговор #1101

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Да наистина Ладата е страшна едно време имах такава :) здрави са доста идеални за наще пътища.
Classic Cars

Май 03, 2013, 02:12:17
Отговор #1102

Неактивен m_g

  • Публикации: 1124
  • ГАЗ М21, ГАЗ 3102, Варшава 223, ВАЗ 2101, Ниса 522
Кой би си купил Лада с два изгнили предни калника за 2000 лева? Аз не бих. За такива пари трябва всичко да е изрядно, а не мазано върху изгнилото с боя друг цвят. В момента за под 1000 лева е пълно със западни коли със серво на волана, ел стъкла и работещ климатик, които на всичкото отгоре са по-мощни, по-икономични и по-модерни. Лада се купува или за евтина работна кола да се кара по нивите, или наистина за удоволствие. На тая конкретната като й смениш гнилите калници (а сигурно не са само те), няма как да се докара същи цвят - останалата боя е стара,  и т.н. - ще си личи. Значи - за кеф не става, демек повече от 1000 са й много. Ние продадохме работеща Астра комби 1,6 за 800... Мераклиите търсят нещо наистина читаво и знаят цената на парите си. Та ще има да си я продават тая зелената мисля аз.

Май 03, 2013, 08:44:41
Отговор #1103

Неактивен SKODA

  • Публикации: 125
напълно съм съгласен с колегата m_g. напоследък думата "ретро" се свързва от някой хора с представата за много пари. все пак пазара сам си контролира цените и печалбите.

Май 03, 2013, 12:55:23
Отговор #1104

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
колеги аз не се изразих както трябва извинявам се. За ладата мисълта ми беше като първа кола или за кеф в никакъв случаи не нещо друго и моита беше като първа кола да се науча с нея както да карам така и да правя всични знаем че тия коли са елементарни и до голяма степен направи си сам :) имаш ли чук и отверка и малко тел сеедно имаш гедоре, та това искаш да кажа.
Аз понеже нямам нива или бустан такава кола не ми трябва, иначе за тия 2000 лв. дето и се искат на тая което е безумие според мен наистина можеш да си купиш прилична западна кола от 90-те години в добро състояние :) отвреме на време изкачат много добри оферти за малко пари въпроса е да ги имаш в дадения момент.
Classic Cars

Май 03, 2013, 15:05:51
Отговор #1105

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
 :) :) Мойто изказване също беше леко изпълнено с ирония.В предвид замазаните предни калници. :D
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Май 03, 2013, 20:42:44
Отговор #1106

Неактивен SKODA

  • Публикации: 125
колега Shevy моето изказване не беше за твоя коментар, а за високата цена на колата, и както писах за мисълта на хората, че с думичката "ретро" пред стоката всичко се продава скъпо и прескъпо. аз трябва да ти се извиня, ако съм те засегнал.

Май 03, 2013, 20:57:32
Отговор #1107

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
Аз пък мисля, че колата в това си състояние заслужава уважение и цената и да не е 2000лв, е близка. Ако си купи човек някакъв дарак за 500лв, едва ли с още 1000-1200лв. ще го докара до това състояние. А и сегашния и вид и показва отношението на досегашните собственици, и вероятността за скрити дефекти е много по-малка. Слава богу имаме напълно отворен и свободен пазар и това дали нещо е ценно, го показва единствено търсенето, а че в момента всички караме на изпарения, не е причина продавачите да правят подаръци. Аз лично когато купувам - все ми е скъпо, и когато продавам, ми се малее...това си е нормалната потребителска психика :)

Май 07, 2013, 22:52:57
Отговор #1108

Неактивен macho007

  • Публикации: 140

Май 09, 2013, 19:56:18
Отговор #1109

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Първия модел на VW с предно предаване. И аз нямам думи! :D
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987