Автор Тема: Интересни обяви за редки автомобили и части  (Прочетена 1402673 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 22, 2019, 16:42:21
Отговор #3660

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
И собственика на Кармана е с чувство за хумор - 22 бона за туй нещо с вартбургови мигачи, стопове може би от Заз или Фиат 850, но не оригианлни, рязана задна маска и кой знае още колко липси и побългарявания в интереиора и под капака... Иначе моделът е рядък, имаше преди години такъв много окаян на един паркинг близо до зала Фестивална в София.
За да не е само спам:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11544859900902729&slink=9xst26
Цитат
Части за Alfa Romeo Gtv 1.7:
Диференциал
Предно и задно стъкло
Предна решетка
Телефон: О885115646
Частно лице
Регион: Русе, гр. Русе
Скрийншот не слагам, понеже обявата няма снимки.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 23, 2019, 17:05:12
Отговор #3661

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6


http://www.tuning.bg/offers/offers/view/id/1363

Тази бих я купил ако беше в София. И ако е актуална разбира се.

Февруари 23, 2019, 17:17:47
Отговор #3662

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Да побълбукаме и тук малко върху тази обява от Фейсето, че току-виж продавачката пак се разсърдила на коментарите и я премахне :




Февруари 23, 2019, 17:59:05
Отговор #3663

Неактивен Pitar

  • Публикации: 279
  • 3 x Fiat 126, Fiat 128 Familiare, Fiat 238 Doppia
 :) :) :)
Ретро Клуб Добрич
https://www.facebook.com/groups/470817436757498/


Февруари 23, 2019, 18:37:42
Отговор #3665

Неактивен USfan

  • Публикации: 10839
Да побълбукаме и тук малко върху тази обява от Фейсето, че току-виж продавачката пак се разсърдила на коментарите и я премахне :

То повечето тук не са видели дискусиата там в ретроколи Феис групата, иначе штехме да си се смеем и тук.
Цената у Феис групата, както е там модно, бе таина, но според обадили се, била 30000 евро.
Само да вметнем, че модела не е все пак послениа 23, нито е некои ептен ранен ДС19 от 1955 година, нито е инжекциа, нито автоматик, нито с климатик, нито с естествена кожа, нито е дори на ориг. лак, че да му иска неколко десетки бинки Евро.

И според Борето, ако сам го ра3брал добре, има ра3минаване на лаистните на джамовете и джантите кум обиавените данни, че е ДС21 модел колата.
А3 па акцентирах, че постнатиа 2000 ссм мотор, не може да е оригинален на 21 модела.
Което 3начи, че или е менкан мотора, или не е 21, а е стандартен ДС20 модела.

След моите леки акценти, дамата продавачка по Феисето ми писа да чета повече, хаха.  O:-)
А след като а3 и препостнах 2 линка по Нета с данни на мотори3ациите, а Борето и акцентира културно, че скаи-кожата, с каквато е тапициран салона, не е много адекватна при тоиа модел /а3 па уточник. че гледаики текстурата на скаиа, кожата е купена от бившиа Наркооп  :)) мага3ин на Женскиа па3ар по точно 7 лв на кв.метр цена/, дамата скоростно махна обиавата....
Или па не блокира мен и Боре...

И така, маи а3 и тои сега сме виновни, че дамата автоджамба3ин иѕпусна скорстните 30 бона в евраци... :D

Февруари 23, 2019, 18:53:16
Отговор #3666

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
То повечето тук не са видели дискусиата там в ретроколи Феис групата, иначе штехме да си се смеем и тук.
Цената у Феис групата, както е там модно, бе таина, но според обадили се, била 30000 евро.
Само да вметнем, че модела не е все пак послениа 23, нито е некои ептен ранен ДС19 от 1955 година, нито е инжекциа, нито автоматик, нито с климатик, нито с естествена кожа, нито е дори на ориг. лак, че да му иска неколко десетки бинки Евро.

И според Борето, ако сам го ра3брал добре, има ра3минаване на лаистните на джамовете и джантите кум обиавените данни, че е ДС21 модел колата.
А3 па акцентирах, че постнатиа 2000 ссм мотор, не може да е оригинален на 21 модела.
Което 3начи, че или е менкан мотора, или не е 21, а е стандартен ДС20 модела.

След моите леки акценти, дамата продавачка по Феисето ми писа да чета повече, хаха.  O:-)
А след като а3 и препостнах 2 линка по Нета с данни на мотори3ациите, а Борето и акцентира културно, че скаи-кожата, с каквато е тапициран салона, не е много адекватна при тоиа модел /а3 па уточник. че гледаики текстурата на скаиа, кожата е купена от бившиа Наркооп  :)) мага3ин на Женскиа па3ар по точно 7 лв на кв.метр цена/, дамата скоростно махна обиавата....
Или па не блокира мен и Боре...

И така, маи а3 и тои сега сме виновни, че дамата автоджамба3ин иѕпусна скорстните 30 бона в евраци... :D

:)) :)) :)) :)) :)) :))
Добро акцентиране е паднало! Съсипали сте делаверката на женицата! А тя вероятно сега тъжно гледа Дискавъри и въздиша жално.
 :)) :)) :))

Февруари 23, 2019, 18:55:05
Отговор #3667

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Въпросът е, че колата изглежда много добре. Просто малко пропуски във възпитанието на продавачката, както често се случва. Забелязвам още няколко фрапиращи разминавания по линията възможна дата на производство - дата на детайли по колата, които говорят за събиране от различни модели. Хубавото е, че има оригинални гумета Мишлен, които сами по себе си са си пари. Оригинално радио, също така. В обявата са писали, че колата е на оригинални 69 к км, което ме кара искрено да се хиля, но докато не се види моторът и табелката на шасито нищо не може да се коментира в повече.
Истина е, че у фейсето има мераклии реални, но кибици, дето и дума не обелват, но събират данни за пазарлъци. То и тука ги има де  :)) . Та затова засега ще си оставя наблюденията за себе си. Изкуствената кожа, претапицираните кори и малките тасове са едно на ръка, това го споменахме вече. Има обаче и други детайли видни на снимките.

Февруари 23, 2019, 20:01:38
Отговор #3668

Неактивен Seaman

  • Публикации: 79
Здравейте колеги,
По повод обявата за DS ситроена мисля, че не е изключение за пазара в страната. Дамата си е напълно права да си търси каквито пожелае пари за колата. Със същата лекота можеше и да поиска 50 000 евро, ако е преценила ,че толкова пари и трябват. Друг е въпроса дали някой ще се закачи сериозно. Попадал съм няколко пъти на продавачи (баш джамбази) с претенции, които си живеят в техен илюзорен свят и дори е абсолютно безпредметно да се влиза в спор с тях.  Мисля, че реален купувач за такъв автомобил, ще е доста запознат с детайли за модела и ще е прегледал пазара поне в половин Европа. По-долу съм приложил обява за нещо аналогично с вероятност повече от 80% процента да е достоверна, поне на първо четене.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=264831190&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=5900&makeModelVariant1.modelId=17&maxFirstRegistrationDate=1975&pageNumber=4&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&fnai=prev&searchId=ad51e7e6-c314-2827-e9f4-441ba8bf0cd8

Февруари 23, 2019, 23:02:16
Отговор #3669

Неактивен USfan

  • Публикации: 10839
3дравеите,
сега огледах по Мобилето.де и а3 ДС-те, и констатирам, че в диапа3она 30-40000 Евро има убииствено стегнати и оригинални коли.
Но, очакваемо, на тиа суми ДС-ите са с по-скромните мотори3ации, инжекционите 21 и 23 са по-нагоре на цени, ако са в отл. оригинална кондициа.

Ако бих бил клиент устремен в ултимативната оригиналност, при посочениа бежов ДСупер5, само би ме ра3колебало. че пише че на места отдолу, има ашладиване (schweißеn) на ламарини.
В описанието има клучовата и дискриминирашта думичка- Fast, тоест- Почти.
Цитат- Das Chassis ist hervorragend und fast ungeschweißt erhalten.
Тоест, и да е с фабричен лак, салон, и всичко друго, не е абс. и тотално непипана кола.

На мен лично ми е по-интересно Фамилиалето долу.
Хем е редката комби версиа, хем готина цветова гама, хем на супер скромен пробег.
И ако и да е с сменен плат на салона и нов лак, пише, че е с непипани ламарини бе3 грам ржди.

Много отдавна, в 1986 год, като башта ми си продаде 1-а СХ ГТИ, понеже го удари, клиента които го купи, един бордови инженер в БГА Балкан, караше такова Фамилиале.
Неговото бе бордо на лак, ИД или ДС19, не помниа точната версиа, но бе с старата предница лифта.
Толкова ме впечатли като дете това комби на ди3аин и практичност, че оште имам слабост точно по отн. на него. от всички типове каросерии на богините.

А предвид, че това комби долу в Мобилето.де е купено по-танкана от Франциа, и е доста специфично като па3арна ниша, тоест не е толкова експресно продаваемо като нормалниа ДС седан, ште го дадат лесно с неколко хиладиарки надолу.
И като се и3вади и 19 % Мервертштоиера при експорт от Германиа, ште стане и то под 30000 Евро.

При все това, на тиа високи ценови фонове, схванах нашата БГ дилерка отде си навива мечтите. :))

https://suchen.mobile.de/auto-inserat/citroen-ds-20-familiale-borgholzhausen/261728855.html?coId=1b314158-0de8-4aaa-b7d4-6a1fe3785112?action=vipReco
« Последна редакция: Февруари 23, 2019, 23:12:30 от USfan »