Автор Тема: Интересни обяви за редки автомобили и части  (Прочетена 1396901 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 21, 2019, 21:31:41
Отговор #3700

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Ми аз не бих казал, че съм противник на задното. И двете си имат предимства и недостатъци. Удоволствието от шофирането също го има доволно в двете технологии, макар и по различен начин. Просто фаворизирането на една марка, модел, предаване, цвят, град или каквото и да е там може само да поляризира общностите. Затова и не бива да се прави. Наздраве!
:)
retrobs.com

Март 21, 2019, 22:29:47
Отговор #3701

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
 :D Наздраве!  :winktongue:

Март 22, 2019, 01:20:12
Отговор #3702

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ми аз не бих казал, че съм противник на задното. И двете си имат предимства и недостатъци. Удоволствието от шофирането също го има доволно в двете технологии, макар и по различен начин. Просто фаворизирането на една марка, модел, предаване, цвят, град или каквото и да е там може само да поляризира общностите. Затова и не бива да се прави. Наздраве!
Tочно така, тук сме на едно мнение.
От моите коли, условно половината са на предно, и останалата
половина на РВД,
Е. имам и като ре3ерва една стара Фронтера с двоино.
Средства да доставиат удоволствие са всички школи на предаваниа и ра3положение на двигатели. Макар да сам имал 3 ра3лични Алфи само на 3адно, огромен кеф са ми доставиали на каране и во3ене Алфасуд и 33, както и Ланча Бета Купе и Бета НРЕ.

Може само да си представиам, колко страхотна би била една хубава Фулвиа купе...
Макар че преди много години, точно преди 40, имах кратко во3ене в една Фулвиа седан с 4 врати, тогава кола на Итал посолство у нас.
3а сажаление, липсват ми спомените като впечатление от седана Фулвиа...
Та, оште имам мечти 3а во3ене в Фулвиа купе.  :)

Март 22, 2019, 08:44:05
Отговор #3703

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Познавам един дето има такава кола. Малко е смотан, ама мисля, че и тест драйв може да ти уредя, стига да извади купето от гаража. Пък бирата после е от теб :)
we all have wings, but some of us don't know why

Март 23, 2019, 08:40:16
Отговор #3704

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Леле, страхотно, ще съм благодарен. 
А щом ще има и макар и скромен тестдрайв, определено черпя най-хубавите бири, че и готини мезета.   :)

По тоя повод трябва примерно да си направим следващото Форумно събиране не в четвъртък, ами някоя събота или неделя, че да е по-слаб трафика.
А и тогава може да се съберем на някоя пицария по близо до Околовръстното под Витошката яка, че да можем да се повозим на Фулвията в нейния предполагам, най-хубав пътен елемент.
А именно, планинските пътища с леки завоичета, като напр. шосето към Бистрица.

Март 23, 2019, 08:48:17
Отговор #3705

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Е, не бързай чак толкова. За да влезе в пътя, колата трябва да мине известни процедури, което не знам кога ще стане 😔
we all have wings, but some of us don't know why

Март 23, 2019, 08:52:16
Отговор #3706

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Е, не бързай чак толкова. За да влезе в пътя, колата трябва да мине известни процедури, което не знам кога ще стане 😔

Свилене, а какво ще и правиш, тя нали си беше в движение...

Март 23, 2019, 08:57:41
Отговор #3707

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Ае би трябвало с едни гражданска и преглед и да е на пътя, но не е мърдала 2 години. Спирачки, карбуратори, обичайните неща при застояли италианки
we all have wings, but some of us don't know why

Март 24, 2019, 19:05:15
Отговор #3708

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ае би трябвало с едни гражданска и преглед и да е на пътя, но не е мърдала 2 години. Спирачки, карбуратори, обичайните неща при застояли италианки

E, това дето описваш, се премахва след престои с уместното приложение на - Italian Tune Up!  :))
А именно, тотално даване на га3, и активно каране на обороти.
След ра3бираемо, достигането на оптимална работна температура ма маслото и охл. течност.

https://en.wikipedia.org/wiki/Italian_tuneup

Март 25, 2019, 00:51:43
Отговор #3709

Неактивен rado125

  • Публикации: 110