Автор Тема: Интересни обяви за редки автомобили и части  (Прочетена 1397010 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Юни 04, 2012, 11:03:19
Отговор #390

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Сапоро в доста добро състояние при това с ляв волан се продаваше преди няколко години в Перник. Тогава доста се бях замислил, но понеже нямам никакъв опит с "японките" не знаех доколко са му заменяеми частите с Колт и накрая реших, че е прекалена екзотика.
Реплика на Абарт ТСР има при Вальо Манджуков, обаче е в по-ранен стадий на реставрация, моторът и други неща все още не са качени... значи вероятно не става дума за същия, макар че цената на която го е пазарил е сходна.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 04, 2012, 12:39:22
Отговор #391

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
... Реплика на Абарт ТСР има при Вальо Манджуков, обаче е в по-ранен стадий на реставрация, моторът и други неща все още не са качени... значи вероятно не става дума за същия, макар че цената на която го е пазарил е сходна.

Сградата, която се вижда на последната снимка в София ли е? Аз се зачудих дали това е колата, която се продава или са ползвали снимки на друга подобна... Иначе тази сивата има някои съществени разлики във външния вид, спрямо оригинала, но като цяло изглежда супер.

Юни 04, 2012, 13:35:48
Отговор #392

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Сапоро в доста добро състояние ....

Части по мотора и окачването се намират ,но ламарини и интериорни чаркове само отвън.Щом е в добро състояние няма грижи,но ако се прави от нищо нещо тогава става трудно с парите.

Юни 04, 2012, 16:25:07
Отговор #393

Неактивен sphereholic

  • Публикации: 311
    • Ретро автомобил Ситроен 2cv Charleston
... Реплика на Абарт ТСР има при Вальо Манджуков, обаче е в по-ранен стадий на реставрация, моторът и други неща все още не са качени... значи вероятно не става дума за същия, макар че цената на която го е пазарил е сходна.

Сградата, която се вижда на последната снимка в София ли е? Аз се зачудих дали това е колата, която се продава или са ползвали снимки на друга подобна... Иначе тази сивата има някои съществени разлики във външния вид, спрямо оригинала, но като цяло изглежда супер.
Тези снимки не са от България.

Юни 05, 2012, 19:12:17
Отговор #394

Неактивен vankovarnata

  • Публикации: 237
... Реплика на Абарт ТСР има при Вальо Манджуков, обаче е в по-ранен стадий на реставрация, моторът и други неща все още не са качени... значи вероятно не става дума за същия, макар че цената на която го е пазарил е сходна.

Сградата, която се вижда на последната снимка в София ли е? Аз се зачудих дали това е колата, която се продава или са ползвали снимки на друга подобна... Иначе тази сивата има някои съществени разлики във външния вид, спрямо оригинала, но като цяло изглежда супер.
Тези снимки не са от България.

Освен при Манджука има още една реплика в София. Роска Марински е знае.
1000 Malych Bolistek
предизвикай ангела хранител да знаеш кой е над теб.

Юни 05, 2012, 21:18:58
Отговор #395

Неактивен exton

  • Публикации: 311
    • http://my-fiat.blogspot.com/
Too dumb for NYC, too ugly for LA

Юни 05, 2012, 21:21:39
Отговор #396

Неактивен DEYAN IYI

  • Публикации: 617
  • Polski FIAT 126p & MZ ES 150 & ВАЗ 21061
    • Форум на Малките Фиати
Жожо Виелицата бре, ти не четеш ли!? ХАХАХАХА Колко мъка има по тоз свят...!?
Бай Фичо - ега ти пауъра!!!
Форум на Малките FIAT 126&500

Юни 05, 2012, 21:25:27
Отговор #397

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
http://www.carandclassic.co.uk/car/C296876
Фиатче 500...

...тази обява с булката около нея ли вървииии?!

Юни 05, 2012, 21:26:57
Отговор #398

Неактивен exton

  • Публикации: 311
    • http://my-fiat.blogspot.com/
Някакъв средиземноморкси Жожо това! :P
Мен все 500 ми се привиждат O:-)
Някой може ли да даде инфо къде във Варна нощува  тоя 500?
Too dumb for NYC, too ugly for LA

Юни 05, 2012, 22:07:55
Отговор #399

Неактивен vankovarnata

  • Публикации: 237
Някакъв средиземноморкси Жожо това! :P
Мен все 500 ми се привиждат O:-)
Някой може ли да даде инфо къде във Варна нощува  тоя 500?

беше в чайка след курортна.
1000 Malych Bolistek
предизвикай ангела хранител да знаеш кой е над теб.