Автор Тема: Интересни обяви за редки автомобили и части  (Прочетена 1396938 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Юли 13, 2012, 12:28:51
Отговор #440

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Classic Cars

Юли 13, 2012, 14:32:11
Отговор #441

Неактивен Peugeot404

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 5
Здравейте :) Имам призив към вас..Откраднаха моето Пежо 404 в София..както си седеше зад блока.На сутринта станах и беше изчезнало.Ако случайно видите да се продава бяло пежо(без документи) или пък намерите оферти за части за пежо 404,моля пишете ми.Благодаря

Юли 13, 2012, 15:01:45
Отговор #442

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Ако случайно видите да се продава бяло пежо(без документи) или пък намерите оферти за части за пежо 404,моля пишете ми.Благодаря

Съжалявам за това,ако действително се е случило.
Само не разбрах защо са ти части за Пежо 404 ,щом вече нямаш Пежо ?
Или пък ако съм разбрал погрешно - търсиш си Пежото на части.

Юли 13, 2012, 17:25:27
Отговор #443

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Според мен се опасява да не са я разглобили и да я продават на части ... Кофти случка ,а да не би да са я вдигнали от общината?

Юли 13, 2012, 18:45:18
Отговор #444

Неактивен Peugeot404

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 5
Според мен се опасява да не са я разглобили и да я продават на части ... Кофти случка ,а да не би да са я вдигнали от общината?

Не е дигната от общината...говорих с тях и казаха,че не са дигали нито 1 кола..Опасявам се,че вече е на части и може би ще я продават на парче :(

Юли 13, 2012, 19:16:32
Отговор #445

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Провери около не много отдалечени "вторични". Чувал съм, че ако откраднат кола за скрап, не я карат далеч, защото колкото по-далеч, толкова по-рисковано да ги спрат. И също така, по някакви причини понякога оставяли колите да престояват не вътре, а в близост до "вторичните". Вероятно за да може, ако някой ги потърси, онези да са невинни. И съответно, ако никой не ги потърси, бързо да ги кашират като дойде големият камион. Пробвай, разходи се до околните пунктове.

Юли 13, 2012, 19:42:22
Отговор #446

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Съмнително добра логика имаш Теодоре по темата   :D :D

Юли 13, 2012, 22:29:53
Отговор #447

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Да чукна на дърво, просто съм чувал и чел чужди неприятни преживявания, на моите железарии за момента не са посягали  C:-)

Юли 13, 2012, 23:00:49
Отговор #448

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Това Пежо имаше ли застраховка, преглед...? При наличието им няма как да го вдигнат общинарите, пък и се предшества от тримесечно предупреждение - жълт стикер. Ако са циганите... не знам, поразпитай из квартала дали някой не е видял случайно нещо  :-\ Иначе мисля, че във вторични вече по закон не приемат коли без документи... друг е въпроса дали не го заобикалят понякога.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юли 13, 2012, 23:14:56
Отговор #449

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
Съмнително добра логика имаш Теодоре по темата   :D :D
лошото е , че е действителност- преди година разглобих един разпаднал се Трабант. Предницата я оставих комплект със скоростите, но без двг на двора и след няколко дни внезапно изчезна. Нямах намерение да търся ПолЮцията- идват , губят ти времето за оглед, после те викат в районното да пишеш и накрая- да влезе убития да даде показания. Този номер съм го преживявал вече и реших каквото било- било- една студена вода и толкоз. На около 500 м от гаража ми има Пункт и буквално в последния момент завих през тротоара и отидох ей така до пункта. Изумлението ми беше огромно- целия мост е там- предаден за 46 лв преди около час / около 16 ч/, а колата беше на 28000 км- мангала е върлувал посред бял ден. Обадих се все пак до ПолЮцията, дойдоха, писахме, човека се знаеше кой е- понеже се записва кой какво връща и след три дни укриване беше арестуван. След известно време ми беше върната предницата, но на мангала нищо не му беше направено, освен, че е писал или някой е писал вместо него, а той го е "подписал" с палец. Та ако Теодор има желязна логика, аз имам практика.
 А по въпроса за Пежото- като е без документи се нарязва на парчета и минава пак през Надин, само ако е цяло купе се  изискват документите.
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!