Автор Тема: Интересни обяви за редки автомобили и части  (Прочетена 1396980 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Ноември 27, 2012, 00:17:35
Отговор #640

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Абе коя кола обсъждате, че не се ориентирам?! ...две страници напред не виждам такъв :|

Ноември 27, 2012, 00:28:40
Отговор #641

Неактивен dashev_ec

  • Публикации: 179
Става въпрос за Реното,което  е на линка от мобилето няколко мнения по нагоре.Не ми се изпадаше в подробности,че ако случайно прочете съвсем ще се разсърди.Но за да не помислите ,че приказвам наизуст ще уточня какво имам в предвид.На снимките колата изглежда спретнато-прясно боядисана върху ръждата с блажна боя,дупки запълнени с вестници,парцали и т.н.Кърпена някога си,любителски пред някой блок колкото да не паднеш на пътя със седалката.Отзад ,дупките на фургона са рязани,запушвани,пак рязани,абе по желание на клиента,и с подръчни материали.Отпред фаровете наскоро ги слага че нямаше,не знам от какво откри че пасват на отворите.Предното стъкло и то е импровизация от нещо друго го напасна.Двигателя не знам като я взе работеше ли,но той го свали и разглоби да види какво има вътре/човека почти няма понятие коя част как се казва,и за какво служи/,после както е целия омазан и мръсен,отъркалян в пепелта пред гаража го "нарина с лопатата" и го качи на колата.Нямам и на идея дали въобще пали сега.Последното което чух че прави по нея,тъй като в първия магазин в който влязъл не открил нужния размер ремък,решил да преправи обтягането му че да сложи какъвто има под ръка.Та сега тича по стругари,да му правят някоя от шайбите че я счупил...Това е което знам за колата,а не твърдя че знам всичко.Не че е непоправима,но определено не е нито ценна,нито запазена до такава степен,че да заслужава подобна цена.това е моето мнение,вие сами ще прецените.

Ноември 27, 2012, 01:25:09
Отговор #642

Неактивен ango

  • Публикации: 128
Toyota Corona Mk 2 '74 RX12
Honda CRX "91
Subaru Legacy "92
Nissan Micra "94
Mitsubishi Pajero `92
Holden Commodore VS Ute `96

Ноември 27, 2012, 18:10:38
Отговор #643

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Става въпрос за Реното,което  е на линка от мобилето няколко мнения по нагоре.

И аз за същото говорех, но ето значи още едно потвърждение колко могат да лъжат снимките... между другото се поразрових и май ще се окажеш прав за цената, която дори за перфектно възстановен екземпляр съвсем не е астрономическа, пък какво остава за този http://www.collectioncar.com/detailed.php?ad=21777&category_id=1&lang=bg
Но да спрем до тук, понеже доколкото знам в този форум не се толерира коментирането на цените под каквато и да било форма, даже са ми трили пост по тази причина... между другото и Изабелата от следващия линк виждам, че вече е с коригирана доста надолу цена, явно кризата не прощава...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Ноември 28, 2012, 14:19:14
Отговор #644

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Ето нещо страхотно за без пари при това с оригинален осмак и 388 коня

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11353931158060717&f1=details&slink=1buyli




Classic Cars

Ноември 28, 2012, 15:02:53
Отговор #645

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Ето нещо страхотно за без пари при това с оригинален осмак и 388 коня

На предната страница го има.

Ноември 28, 2012, 19:49:11
Отговор #646

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
 С този пост не се заяждам, но адски много ме дразни думата "голЯмия"  "бЯлия" и тн.   Така, че ако сметнете за нужно поправете "рЯдки автомобили" в заглавието на темата.  Ясно ми е, че така се говори вече по радиото и телевизията за да не те помислят за селянин, но всъщност такива думи няма.
« Последна редакция: Ноември 28, 2012, 19:52:05 от SPEARHEAD »


Ноември 30, 2012, 19:17:02
Отговор #648

Активен peter67

  • Публикации: 762

Декември 05, 2012, 20:19:52
Отговор #649

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014