Автор Тема: Интересни обяви за редки автомобили и части  (Прочетена 1403139 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 17, 2013, 09:21:28
Отговор #970

Неактивен Viva_lancia

  • Публикации: 365
Добре на мене ми е много интересно от къде ги намират все такива запазени коли в тази автокъща, а също и къде ли отиват като се купят колите, понеже бяха доста повече имаше и няколко волги. Някой ако знае нека да сподели, изнасят ли се или не тези коли.

Март 17, 2013, 14:07:10
Отговор #971

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Има стотици подобни жигулки, фиати, москвета, ижета, шкоди и тем подобни в движение в по-добро и по-лошо състояние, ще минат доста години докато вида на подобен автомобил стане атракция на пътя.

Че те вече са си атракция.

Март 17, 2013, 19:42:21
Отговор #972

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Господа,ако някой има нужда от накладки http://potrebitel172529.prodavalnik.com/ ето тук може да потърси.Цените са добри и аз вече си поръчах.

Март 17, 2013, 20:50:47
Отговор #973

Активен USfan

  • Публикации: 10842
Ситроен траксион авант:
http://www.cars.bg/u1010483
Ценното при тази точно кола е, че е от по ранната версия с видимия капак за резервната гума отзад.
Но с цена от 10 бона за БГ пазара е малко надценен.  :)

Март 17, 2013, 20:56:48
Отговор #974

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Най-хубавата версия на този модел е с изнесения багажник или както го превеждат разширитил на багажното отделение :)

Март 17, 2013, 22:18:05
Отговор #975

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11337786992614300&f1=details&slink=2dy4op
Без документи не е НИКАКЪВ УНИКАТ и не струва повече от 300 кинта.....колкото е офертата от Стомана.... O0
Колега,айде малко по сериозно!Тя че не е уникат,не е.Ама къде ги тия 70-80 годишни коли по 300 кинта,че да си купя няколко,нищо че са без документи.....
Ами колега през последните месеци навъртях доста километри , за да гледам някакви "Уникати", и след като собствениците си мислят че притежават единствената кола на света от дадена марка, я обявяват за безценна.Аз естествено си тръгвам и след няколко седмици колата е предадена за СКРАП за 300 кинта, и веднага ще ти обясня защо е тази цена! Колата не е комплексна, няма документи, предава се за желязо само с Л.К. , няма акомулатор,салон и някой по ценни части.Затова се води разкомплектована и Собственика получава 300 кинта за "Униката" .За съжеление с такива льольовци не можеш да водиш нормални преговори, и да се договаряш, защото само като те видят млад и надъхан да им дадеш някой лев за някой донор, си мислят , че ще ги преебеш , и ще продадеш после колата за десетки хиляди евра, а те ще останат с някави си стотици левове.Но идва сметката за тока и парното и започват да те търсят, защото осъзнават че 600 кинта или 1000 не са 300.Сега разбра ли ме колега защо написах предишния пост.
П.П. Сестра ми работи като Мениджър в голяма и известна рециклираща компания.Всеки ден идват десетки "Уникати" плаче ми се като ги гледам, но не мога да ги изкарам оттам обратно, преди можех де, но сега не мога.Преди няколко седмици бяха докарали една Мона Стела.....доста запазена....перфектна за реставрация ....ама струваше 300 лв и замина на бали.
Обикаляй и си търси, води преговори, приготви си платформа винаги готова и лек път. Успех  :)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 17, 2013, 22:28:59
Отговор #976

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
...нещо не разбрах какъв е проблема да "изкараш" от рециклиращата компания?!

Март 17, 2013, 23:11:21
Отговор #977

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
...нещо не разбрах какъв е проблема да "изкараш" от рециклиращата компания?!
Проблема е , че вече е свалена от отчет и реално не съществува.Преди можех да изкарвам коли , като ги ползвам за донори или за части, но сега вече не дават да се изнасят.Двигателите имат номера, купетата също, и веднъж вече като е бракувана, я претопяват, така се води в отчета на фирмата, няма как пак да излезе от скрапа.Можеха да се регистрират на ново , да се правят врътки в Технотест , но пак ти казвам Ники сега не може.....в някоя друга фирма може и да може, но в дадената не става.Жалкото е , че дори и части вече не мога да си взимам....макар че си ги плащах на кило.....стотици комплекти джанти, в много добро състояние и много редки за модела, салони понякога, задни мостове, декораций , всякакви дребни джунджурий заминават на бали....това е.. >:D
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Март 17, 2013, 23:15:36
Отговор #978

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Абе нещо сте в грешка! Кой бяга от пари?! Купуват я на 22-23 стотинки и ти я продават на 75 ...миналата седмица се сдобих с едни 710 кг за приятел! ...изобщо не говорим за документи - купуваш и бегаш :)

Март 17, 2013, 23:28:42
Отговор #979

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Да , в някой фирми е така, но в тази вече не може.За съжеление. Аз ги взимах на цената на която изкупуват, все пак сестра ми управлява там, но сега има камери и не става.Поне за момента.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !