Автор Тема: Интересни обяви за редки автомобили и части  (Прочетена 1406042 пъти)

0 Потребители и 19 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 28, 2015, 11:12:07
Отговор #2040

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
На снимките си има джанти... ама щом стават от БМВ, както и кутията що първо не го окомплектова и да му търси по-сериозни пари? Има някаква игра тука... ::)

Един доста рядко срещан поне у нас двуврат Пасат-ор
http://olx.bg/vw-passat-2-vrati-i57442046


Две Волги на части, едната с много хубав салон
http://olx.bg/volga-gaz-24-i62656690
http://olx.bg/volga-gaz-24-i62656210
« Последна редакция: Януари 28, 2015, 11:32:50 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 28, 2015, 12:58:19
Отговор #2041

Неактивен MarioChalukov

  • Публикации: 61
http://www.collectioncar.com/listing.php?category_id=1&continent=3&country=123&make=0&cars_category=&from_year=&to_year=&price_from=&price_to=&condition=&keyword=&order_by=4


Има интересни работи в сайта

п.п. Извинявам се ако е качвано преди :)
Не вярвайте на всичко, което четете в интернет.
                                                                      - Аристотел

Януари 28, 2015, 14:25:48
Отговор #2042

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3485
http://olx.bg/chasti-za-retro-avtomobili-i20607327
Тук е същата работа като с пловдивския чешит г-н Тасев.
Даже е още по-зле,затова няма да си правя дори труда да слагам скрийншот.
Но ще опитам да предам накратко и без претенции за изчерпателност телефонния разговор:

Аз:Здравейте,обаждам се обявата за ретро части.
Продавач: Здравей,какво ти трябва?
Аз: Да ми кажете за какви ретро-коли имате части ,защото нищо не пише в обявата.
Продавач: Имам за шкодички и ДКВ.
Аз: САмо за тях,така ли?
Продавач: Да.
Аз: Добре,приятен ден.
Продавач: Чакай! На тебе какво ти трябва?
Аз: Ако имате само за шкоди и ДКВ,не ми вършат работа.
Продавач: Имам и много други. Сега са разглобени и не ми се занимава, не ми идва на акъла. Какво ти трябва?
Аз: Ако се сетите,може да поговорим. Приятен ден ви желая!
..............
Лудница!

Януари 28, 2015, 19:01:05
Отговор #2043

Неактивен Taunus72

  • Публикации: 394
Дидо,за толкова години мислих,че си им свикнал  :D
FORD - Found On Road Dead

Януари 28, 2015, 20:12:24
Отговор #2044

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
За кола без скорости и колелета, счупено едно от стъклата, и предполагам и други изненади при оглед на място цената си е добра.

Ами, според мен даже малко е височка  :)) цената, ако не се продава на части.
Тия квадратните фарове ХЖ40, даже и да са с ляв волан и в идеално състояние и нов внос, пак никакви пари не струват, поне у нас, дори и да са с ляв волан както този.
За сравнение, от отдавна висят по нашите автосайтове 3-4 броя такива ХЖ40 много хубави екземпляра, внос от Франция, Германия и Швейцария, дето им искат по 3000-4000 лв, и то от отдавна, и никой не ги купува.
А са наистина безупречни, гледал съм ги на живо всичките тия поне, дето са и в София и не много далеч от София.

Другото за тази обява, автоматика на ХЖ40 и лифтовия наследник Х300, въобще не става директно от разни БМВ-та.
Теоретично е същия модел и корпус на ЗетеФ, но управляващата му електроника е много различна от на тия сходни модели кутии в БМВ 5 и 7 серия от 90-те.
Ак се сложи физически като замяна БМВ кутия все пак, преко сили ще върви само в Лимп /авариен/режим само на 2-ра скорост автоматика, и няма да сменя скоростите нито нагоре, нито надолу.  ;D

Ь

Януари 28, 2015, 22:44:32
Отговор #2045

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Януари 28, 2015, 23:29:50
Отговор #2046

Неактивен MarioChalukov

  • Публикации: 61
http://olx.bg/fiat-132-gls-1600-i66426018


 ::)
Охх колко ми харесаа 

п.п. 13.05.2015г. имам рожден ден  :))
Не вярвайте на всичко, което четете в интернет.
                                                                      - Аристотел

Януари 28, 2015, 23:41:08
Отговор #2047

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Някой да е чувал за тая марка:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/andere-andere-glas-1700-scheunenfund-köln-porz/180652112.html?lang=de&pageNumber=2&__lp=30&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1400&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=37&minPowerAsArray=KW&maxFirstRegistrationDate=1985-12-31&negativeFeatures=EXPORT&noec=1



« Последна редакция: Януари 28, 2015, 23:51:21 от dino412 »
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Януари 28, 2015, 23:43:44
Отговор #2048

Неактивен MarioChalukov

  • Публикации: 61
Спам! колега си оправи линка :)
Не вярвайте на всичко, което четете в интернет.
                                                                      - Аристотел

Януари 29, 2015, 00:09:14
Отговор #2049

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Ами, според мен даже малко е височка  :)) цената, ако не се продава на части.
Тия квадратните фарове ХЖ40, даже и да са с ляв волан и в идеално състояние и нов внос, пак никакви пари не струват, поне у нас, дори и да са с ляв волан както този.
За сравнение, от отдавна висят по нашите автосайтове 3-4 броя такива ХЖ40 много хубави екземпляра, внос от Франция, Германия и Швейцария, дето им искат по 3000-4000 лв, и то от отдавна, и никой не ги купува.
А са наистина безупречни, гледал съм ги на живо всичките тия поне, дето са и в София и не много далеч от София.

Другото за тази обява, автоматика на ХЖ40 и лифтовия наследник Х300, въобще не става директно от разни БМВ-та.
Теоретично е същия модел и корпус на ЗетеФ, но управляващата му електроника е много различна от на тия сходни модели кутии в БМВ 5 и 7 серия от 90-те.
Ак се сложи физически като замяна БМВ кутия все пак, преко сили ще върви само в Лимп /авариен/режим само на 2-ра скорост автоматика, и няма да сменя скоростите нито нагоре, нито надолу.  ;D

Ь

Ами да, всъщност точно това исках да разбера - защо пък чак толкова ниско са паднали тия Джагове. Понеже в друга тема става дума за разни хот/рад род варианти, та се замислих, че един такъв автомобил би се получил много по-интересно от вече твърде експлоатирани Лади, Жигули и БМВ.та.
Но пък проблемите с кутията са явно сериозни. Аз също се зачетох във въпроси разни за тая кутия и се оказва, че дори и между БМВ разни модификации не е чак толкоова лесно трансплантирането ...