Автор Тема: Интересни обяви за редки автомобили и части  (Прочетена 1405810 пъти)

0 Потребители и 25 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 22, 2015, 18:34:18
Отговор #2560

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Майка Швейцария винаги е "раждала" качествени "герой"  :)  ...

/Трейдъра обаче малко е объркал с кубатурата/.   ;)

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11442662221468462&slink=bszobn




Декември 22, 2015, 18:53:56
Отговор #2561

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Брей тоя Бенц направо да ти е жал да седнеш и да го караш по нашите пътища :)

Колеги, всеки сам си определя цените, нали така.Не смятам , че е нужно да се коментират.Ще ви дам един пример.Трябваше да сменя десния стоп на Шкодилака 120Л.Купих втора употреба за 20 кинта, почти нов.След няколко месеца ходих в магазина на Шкода на симеоновско и се шашнах......стопа струваше 2 / ДВА/ ЛЕВА. Вие си решавате от къде да пазарувате а продавачите пък си определят цените....Поздрави  :)
Твоята беше стария модел с крушовидните стопове, при които няма ляв-десен... този за 2 лв в магазина е бил българско производство само стъкло без основата, такива през соца се продаваха дори в книжарниците и пак стуваха толкова ;)
Колкото до магазините за Волга, никога не съм имал такава и не мисля да имам, затова не съм се и интересувал... помня още от соца стария магазин на Цариградско шосе за Волга и Застава, но оттам си пазарувах за последно преди около 20 г за Заставата 750, по-късно го закриха. За Москвич имаше в един блок на Красно село, но също го закриха преди години, обаче пак там доскоро разпродаваха останали части от Мототехника за доста соц. модели. А за Вартбург/Трабант знам едно останало магазинче в моя квартал Лозенец, оттам преди година-две си купих много качествени и евтини предни накладки за моята Шкода Рапид /тя оригинално е с вартбургови апарати/ :) Та извинявам се, че изказах мнение за цените на части за марки, от които не разбирам и не следя  :shy:
« Последна редакция: Декември 22, 2015, 18:59:13 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 23, 2015, 09:52:23
Отговор #2562

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*

Декември 23, 2015, 10:01:03
Отговор #2563

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*

Декември 23, 2015, 14:37:47
Отговор #2564

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
« Последна редакция: Декември 23, 2015, 14:44:13 от Toni only Benz »


Декември 24, 2015, 10:54:21
Отговор #2566

Неактивен yoz

  • Публикации: 357


« Последна редакция: Декември 24, 2015, 11:01:33 от yoz »

Декември 28, 2015, 11:39:10
Отговор #2567

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
Брей тоя Бенц направо да ти е жал да седнеш и да го караш по нашите пътища :)
Твоята беше стария модел с крушовидните стопове, при които няма ляв-десен... този за 2 лв в магазина е бил българско производство само стъкло без основата, такива през соца се продаваха дори в книжарниците и пак стуваха толкова ;)
Колкото до магазините за Волга, никога не съм имал такава и не мисля да имам, затова не съм се и интересувал... помня още от соца стария магазин на Цариградско шосе за Волга и Застава, но оттам си пазарувах за последно преди около 20 г за Заставата 750, по-късно го закриха. За Москвич имаше в един блок на Красно село, но също го закриха преди години, обаче пак там доскоро разпродаваха останали части от Мототехника за доста соц. модели. А за Вартбург/Трабант знам едно останало магазинче в моя квартал Лозенец, оттам преди година-две си купих много качествени и евтини предни накладки за моята Шкода Рапид /тя оригинално е с вартбургови апарати/ :) Та извинявам се, че изказах мнение за цените на части за марки, от които не разбирам и не следя  :shy:
Мите,цялата конзола струваше ДВА лева....Цялата  ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Януари 02, 2016, 17:16:27
Отговор #2568

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Значи си ударил прИмоцията, тия на Симеоновско по принцип са скъпари - от по-новия модел стопове там струват 45 лв/бр.  :-\
А колегата yoz докога ли ще ме изкушава с тия Мурени? ::) Навремето бях много навит на тоя модел с шведската тройка предни седла, дори си бях набелязал една бройка, но ме изпревариха... и по-добре, като ми каза после човека колко е налял само в части за стягането. Само предното стъкло е поне 200-250 евра. Но някой ако успее да ги спазари тия двете от мобилето та да му излязат към 4 бона общо, така ще си има и донор. За жалост няма да съм аз с тия вече 4 шкоди, напълно ми стигат :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 04, 2016, 14:40:44
Отговор #2569

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Едно интересно Уно, с потенциал и гарантирано забавно :)
http://m.mobile.bg/gallery?id=11449060694526365&current_pic=0
we all have wings, but some of us don't know why