Общи форуми > Ретро събори и паради

Една традиция се завръща. Есенен ретро базар в София - 08.10.2023 г. НИМ Бояна

<< < (5/5)

krankenstein:
Червена точка / не 18+ :D / за новото ръководство на БАК, че успя да възстанови тази традиция и то на това място, дори само 2 пъти годишно ще е чудесен повод за среща с продажби на части и обмяна на опит между феновете и за забавление на публиката. Ето скромни снимки и от мен  O:-)

Speeder:
Кранки, тази сива ракета е твой размер!
Е, не е задномоторна Шкода, но смятам можеш да я “преглътнеш” ;)

Пазарът беше супер, да!
Даже аз, макар за 45 мин. само, реализирах няколко продажби
 :))

Влади, назначете “пазачи”, които да заместват търговците когато отидат за кафенце, тоалетна или на мохабет. Може да таксуват 50ст. на минута, причерно :)

regreed:
Специални благодарности на Миташки, за помощта и аз да намажа от пазара, въпреки, че нямах възможнота да присъствам.
Надявам се следващия път, ако не ми мине котка път, че мачки в къщи - бол!  :D

krankenstein:

--- Цитат на: Speeder в Октомври 24, 2023, 22:53:38 ---Кранки, тази сива ракета е твой размер!
Е, не е задномоторна Шкода, но смятам можеш да я “преглътнеш” ;)

--- Край на цитат ---

Адаш, "ракетата" с невероятните 170 коня може би е по-скоро твой размер, колко си висок? Аз с моите 180 см не виждам почти нищо от пътя над предния капак. Както казах и на Дидо, че държах да седна в нея, за да проверя точно това усещане, което имам още от тестването на модела в симулатора GT Legends. То за съжаление е довело и до леките щети по предницата при паркиране в гаража.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия