Автор Тема: Jaguar Sovereign X300 4.0  (Прочетена 4076 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Октомври 05, 2023, 20:50:45
Отговор #10

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Честито официално тогава :D Е това е посрещане ! Роб явно е голям пич . Интересни коли е насъбрал , прави впечатление и голямото хале във британско зелен цвят . Какъв кеф само да я видиш за първи път и да я подкараш веднага на такова пътуване ! Страхотна история , много е яка !

Октомври 05, 2023, 22:51:26
Отговор #11

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
пич и страшен фен на британските автомобили, това даже не са всички коли хахах ...реставрира и поддържа, продажбите не са му основен занаят

живее в рая буквално, освен с моргана (има два и ги дава под наем) ме посрещна и със сет местна крафт бира.. абе не си представям по-точен продавач от него, въпреки наплива от кандидати ме изчака мен, щото му стана готино как ще се вдигна от другия край на Европа заради колата хахах

иска работа наистина, но лека полека ще стане кола от него, заслужава го!

Октомври 09, 2023, 00:46:47
Отговор #12

Неактивен Bogi

  • Публикации: 743
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
Баси яката екскурзия !! Его къде е Айндховен
Браво !!
немец мръсен, бандит магистрален ...

Октомври 09, 2023, 01:13:06
Отговор #13

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
е, само на другия край на Европа, колко му е хахаха :)

беше емоционална покупка и пътуване, изцяло подхранено от ентусиазъм и мерак - после два дни спах като пън, но по време на пътя не усетих умора толкова, колкото мислех ....и важното е, че колата успя да ме прибере безаварийно

Октомври 13, 2023, 14:54:45
Отговор #14

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
вече регистриран и с багажник пълен с аксесоари и консумативи, които чакат ред...


Октомври 18, 2023, 23:25:18
Отговор #15

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
от днес е с ново масло, филтри, антифриз, и свещи... остава да обслужа автомата и да се подменят няколко тампона, както и каре на кардана, после гуми... лека-полека действам

Октомври 25, 2023, 12:14:44
Отговор #16

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
първи малки промени - 4 бели мигача предните от които са DIY защото няма нито заводски, нито афтърмаркет - тези са конкретните бройки от стария ми ягуар, защото той вече е с оранжеви ...четирите отражателя в броните също ще се елиминират

смених свещи и има едно спорадично хлъцване, някой цилиндър свещ/бобина има драма...ще го мъдрим тия дни


Октомври 31, 2023, 18:49:25
Отговор #17

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
още една лека заигравка с предницата - боядисан държач на номера с нова, тънка рамка... оправих и външните забележки, колкото да не ме дразнят докато стане време за боядисване някой ден :)  остана да монтирам тапите отстрани на броните, няма да има светлоотразители


Ноември 10, 2023, 16:29:13
Отговор #18

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
понеже джипа няма да стане скоро и се очертава джага да се кара зимата, му обух четири бриджстоунки, пък и летните и без това си бяха за кофата.... иначе бях при Христо Мерсинков за диагностика, открихме проблем с бобините и по-точно с лулите на 3 от цилиндрите, поради което не работи на 100% гладко на празен ход, съответно ще търся решение... друго интересно покрай колата няма


Ноември 10, 2023, 18:05:38
Отговор #19

Неактивен Bogi

  • Публикации: 743
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
Нее.. солта ще го захапе
немец мръсен, бандит магистрален ...