Автомобили > British Classics

Jaguar Sovereign X300 4.0

<< < (2/8) > >>

Механджията:
с апетита идва яденето, са казали старите хора.... ако всичко е наред, от края на идната седмица трябва да бръмчи из Варна този бял лебед :)

Механджията:
и така, след изминати над 5000км за три дни (2к от които със самолет), колата е вече у дома!

чувството да я закупя по този начин е неописуемо и ще ми е спомен за цял живот!

Роб ме посрещна на летището в Айндховен с Морган 4/4 с 8цил мотор - което ме накара да се ухиля широко, съответно го разцепи от каране в 15-те минути до разкошното си имение - в съседство на което отглеждат елени! - хората си живеят като в приказка...... морганът реве и върви просто превъзходно

стигаме там и ченето увисва - първа серия XJ купе, първа серия  XJS, астън воланте, даймлери, рейнджове.....огромният зелен хамбар му е едната работилница, а документите оправихме в собственият му бар в долепен за къщата хамбар - тип man cave

сега за джага  - колата е точно това, което очаквах - невероятна, но с нужда от козметика, което е окей за мен - измина над 2600км на собствен ход за 48 часа без да мъцне - при това със само 4 пълни зареждания на газ! няма лампи по таблото, маслото го пипна от макс до малко под средата, което е повече от прилично за ягуар на 28 години и вече 318к + км пробег...

отбих се през градчето, където преди живяха родителите ми в Германия, пих едно кафе на брега на Рейн...

4-литровият мотор е доста динамичен в спортен режим, иначе на нормален си е крузър и си върви само на нютони до 2к като дизел.... изобщо, страхотен кеф, въпреки умората!

dido1903:
Това е приказна приказка!
Сега вече, когато си я прибрал - честито и от мен!
С пожелания за още красиви емоции да имате заедно!

Поздрави!

Механджията:
мерси, Дидо! беше епично пътуване, макар и рисково донякъде

има много работа по колата, макар да не личи на пръв поглед - утре започвам със смяна на масло, но днес свърших най-важното  O0


dido1903:
Респект  :D :D :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия