Автомобили > Шведски автомобили

Volvo 240 D6 GLE 1983 г.

(1/14) > >>

SPEARHEAD:
 Последната ми придобивка не е много ретро, но е истинска класика и много си я обичам, затова пускам няколко нейни снимки. Купих колата изключително запазена и в пълна техническа изправност с редовни документи !  Карането й е истинско удоволствие !  Като я гледам може да изчака няколко години докато дойде нейния ред за освежаване.
 
 
 
 
 
 
 
 

MZ ES:
На първо време според мен й трябва една профилактика на кожения салон,за да можеш да го съхраниш докато дойде времето за освежаването на колата.Как успяваш да се справиш с толкова автомобили едновременно?

SPEARHEAD:
 Ами много трудно се справям :( Бачкам си вкъщи и разполагам изцяло с времето си. Отделям по малко за всяка кола и така горе долу ги обслужвам. 240ката я имам от 10дни и съм я прибрал на закрито, тя е била винаги в гараж, но стоя една година на открито заради по-нов автомобил в гаража :(  Освен ветераните имам Opel Astra 2.0 DTI 2000г комби и Opel Vektra 2.0 DTI 1999g комби, което прави положението ми наистина тежко :(  Миналата година се разделих с отлично AWO 1957 в полза на колите, щаслив съм че го дадох на много точни момчета.

madboy:
Честито колега ,волвото е много хубав и адски здрав автомобил ,навремето имах 244 за около година само беше с оригиналният двигател на Волво и беше със същият кожен салон  и сив металик .
Този двигател им се монтира от Аудито ..ако не се лъжа  :D
Поздрави

blago870208:
абе не знам ама и мен много ме радва модела и от известно време покраи сервиза минава едно такова комби пък сам мераклия да се повозя поне......... >:D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия