Автор Тема: Спасете тази кола :( Ford Cortina Coupe 1963  (Прочетена 14497 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 06, 2011, 12:59:23
Отговор #10

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
много ми харесват таблото и волана на синята  но педалите според мен развалят общата красота на автомобила и не са в духьт на времето с малко повече мерак и червената може да стане като нея :)

Април 22, 2011, 20:14:44
Отговор #11

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
 Колата се продава само на части...днес я нарязаха :(

Април 22, 2011, 20:53:48
Отговор #12

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
още една незаслужена смьрт поклон пред паметта и >:D

Април 22, 2011, 22:21:11
Отговор #13

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
 Тези коли имат смисъл само ако има кой да се грижи за тях и да ги поддържа. Няколко години никой не прояви интерес...какъв е смисъла да стой цялата охлюви и трева. Всичките части са запазени, двигателя е комплектен и работещ и всичко което беше използваемо от нея е прибрано, но след няколко години и тези части отиват на вторични :(

Април 23, 2011, 11:23:15
Отговор #14

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
така е прав си за сьжаление колега но наи вероятно проблема с документите вьзпира колегите хубаво е че си сьхранил частите поздрав

Април 27, 2011, 00:41:59
Отговор #15

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Много жалко за автомобила ,в крайна сметка в България и за съжаление така преключват нещата .
Отново си задавам въпроса при наличието на толкова много клубове за различните МАРКИ автомобили ..защо няма никаква
организация която да се грижи и спасява ...или предлага за спасение такива автомобили ...и после ще се чудим !?!
Тези чужденци нямат ли срам да продават толкова скъпо ..КОЖОДЕРИ  и как се усмелявят искат да одерат  и последната
кожа от гърба на бай ГАНЯ ....МММ да временатта се менят но нравите НЕЕ!
На мен често ми се налага да закупувам автомобили без документи и др недостатъци само и само за да послужат на хората и на мен вместо да отидат в контейнера за отпадъци .....там не са полезни на никой  :'( :'(
SORI!!
Centrum Transaxle

Април 27, 2011, 13:58:00
Отговор #16

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
 Аз не я купих, защото не мога да съхранявам 10т железо през целия си живот и някой след това да го изхвърли :(  Една вещ струва толкова, колкото някой е готов да плати за нея, за този Форд никой не даде 300лв, значи не струва и толко :(  Това е реалността, всичко останало са празни приказки :(  В БГ повечето хора са бедни, прости и технически неграмотни, никой не се интересува от кочините които събираме и по които отиват куп пари.

Май 18, 2011, 13:31:19
Отговор #17

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Защо не вземете да го разглобите на части, та всеки да вземе необходимото ? А другото на вторични суровини. Така е най- добре за всички.

Май 18, 2011, 14:09:19
Отговор #18

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Колата се продава само на части...днес я нарязаха :(

Вече са го направили, др. Живков.  :)
Единственото,което ме успокоява за колата е, че макар и нарязана - частите са на сигурно място при Иво.

Май 21, 2011, 00:02:36
Отговор #19

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Ех жалко :) Въпреки че модела не ми допада особено много - точно този цвят... ме печели отвсякъде :) Боядисайте нещо в точно този наситен розаво-виолетов нюанс :)