Автор Тема: Opel Monza GSE 30Е 1984 / Opel Senator C30NE 1985  (Прочетена 72357 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 10, 2011, 20:58:47
Отговор #20

Активен немо

• Публикации: 805
На снимката не се вижда добре дали са абсолютно същите джанти.....щото има модели,които много приличат на BBS RS,ама не са....

С ротекса шлайфам(шкуря).Какво прави Р120 на гола ламарина ли?Амиииии.....пробвай....ще разбереш... ;)
п.п.Ако имаш други въпроси относно авторепаратурата питай,ще помагам.... ;)  :D

Април 10, 2011, 21:05:07
Отговор #21

Неактивен Monza

• Публикации: 256
  • Хубавите неща стават бавно!
Обясни ми защото в Холандия може да са пропуснали. ^-^
„Сикенс се произвежда в Холандия и там се провеждат специализациите" курсовете се провеждат в кв.Враждебна София.
« Последна редакция: Април 10, 2011, 21:40:37 от Monza »

<доверен сервиз на ДЗИ>

Април 10, 2011, 21:12:06
Отговор #22

Активен немо

Обясни ми защото в Холандия може да са пропуснали. ^-^
Амииии....това,че нещо е обяснено не означава,че задължително е и разбрано.... ;)

п.п. Айде спри се!!Добронамерен съвет!!!

п.п. Моля модовете да изчистят това,което преценят,че е спам или чат!Благодаря!

Април 10, 2011, 21:24:37
Отговор #23

Неактивен Monza

Ако това е спам,аз съм трамвай. >:(Имам такива и 4 чисто нови 15.5цола.А ти се съмняваш в изчисленията за моя проект.И все пак обоснови се за шкурка р-120 на ротекс на гола ламирина какво се търси?

<доверен сервиз на ДЗИ>

Април 10, 2011, 21:42:11
Отговор #24

Неактивен Smooth_Dog

• Публикации: 219
  • Делян Петков tlf-0899806094 Варна
Ама защо да ги чистят? Постовете на Monza са много интересни, но за сметка на това пълни с правописни грешки. Умишлено не го наричам "колега" защото не съм тенекеджия (авторепатурист), даже не съм и самоук такъв, което щеше да е ужасно ако бях.
Мисля, че Управителния съвет на форума трябва да му даде правото да решава кой може да пише за коли и кой- не, той и без това само с това се занимава.
Общо взето, забелязал съм, че хората които са нещо повече от други не си го мислят или поне не се хвалят с това.
Сърдечно се извинявам на колегата Немо, че му пълня темата с моите разсъждения.
PEACE!
SUZUKI GSX 750 ES'83  ИЖ Планета'70, Jawa 50'65
https://www.facebook.com/M-J-Motors-610910035659939/?ref=hl

Април 10, 2011, 21:47:06
Отговор #25

Активен немо

И все пак обоснови се за шкурка р-120 на ротекс на гола ламирина какво се търси?

http://www.rmpaint.com/documents/en_UK/pdf/tech_infos/EUROXY_CP.pdf

Покажи ми снимки на джанти 15.5(петнадесет и половина) цола,моля те  :D :D И на BBS RS ми покажи снимки,ако може с актуален вестник(утрешен примерно)....и ще ти се извиня тук!!

Април 10, 2011, 22:13:14
Отговор #26

Неактивен Monza

Ти ме подценяваш.Ама аз съм опелджия 20г.Утре ги имаш снимките ще се разкарам защото са в склада, а не в сервиза. >:(
Таман ще видят съфоромци как се определя размера там. :DТи сигурно сефте ще видиш такива.Я сега ми отговори с днешна дата коя европейска фирма произвежда гуми за цоловите размери?
« Последна редакция: Април 10, 2011, 22:18:46 от Monza »

<доверен сервиз на ДЗИ>

Април 10, 2011, 22:53:13
Отговор #27

Активен немо

Я сега ми отговори с днешна дата коя европейска фирма произвежда гуми за цоловите размери?
Коя фирма произвежда цолови размери въобще не ме е–е....аз очаквам да видя автомобилна джанта с диаметър 15.5(петнадесет и половина цола/инча),нали така написа?????

п.п.Във центъра на Сикенс във Враждебна бях през 2000г.Инструкторът беше един брадат,Вальо май се казваше.....Точно до входа имаше една шестоъгълна къщичка с няколко ретро-бижута,изложени вътре....собственост на Иван Мутафчиев(ако не бъркам )....а вътре бяха разкостили едно MG или Триумф,не помня кво точно беше,ама беше с отделна рама......Мога да ти нарисувам и схема на сервиза.....други въпроси??

Април 10, 2011, 22:59:37
Отговор #28

Неактивен Monza

Вальо може да е показвал претъркването до ламарина на р-120 за да не се насмуква,но не и да търкаш някаква си гола ламарина.Колегие на дали ще разберат за какво става въпрос.Но за пояснение кита трябва да завършва на гола ламарина,а не в/у боя и други основи преди филер за да няма насмуквания.

Да не забравиш за извинението тук!Ти така искаше. :))
« Последна редакция: Април 10, 2011, 23:21:29 от Monza »

<доверен сервиз на ДЗИ>

Април 11, 2011, 07:19:26
Отговор #29

Активен немо

Вальо може да е показвал претъркването до ламарина на р-120 за да не се насмуква,но не и да търкаш някаква си гола ламарина.Колегие на дали ще разберат за какво става въпрос.
На мен ми се струва,че ти не разбра за какво става въпрос:взимаме някакъв детайл,който ще боядисваме.С диска сваляме  всички стари покрития до ламарина.Довършваме с машинка с Р120.Имаме чист шлайфан метал.Нанасяме епоксиден грунд.След като той изсъхне отгоре му можем да китваме колкото си искаме,без да се притесняваме от насмукване!!!
За какво всъщност спорим?????