Автор Тема: Opel Monza GSE 30Е 1984 / Opel Senator C30NE 1985  (Прочетена 154874 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Април 12, 2011, 12:15:22
Отговор #40

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
вьв форума има хора които ме познават много добре и знаят кои сьм но в случая това няма никакво значение тук не е място да си мерим п.....ките  не е необходимо да се сьздава напрежение вьв форума тук се сьбират хора с различни професии  сьс сигурност някои от тях доста престижни  но с една обща любов старите автомобили  нека се дьржим като големи мьже и да не забравяме защо сме влезли тук

Април 12, 2011, 12:34:39
Отговор #41

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Когато аз когато вляза във форум където не разбирам чета и си трая,защото не съм такъв да пиша на всякъде без значение дали разбирам от това.В този форум администраторите могат да потдвърдят,че пиша само в 3-4 теми,защото там мога да бъда полезен,а ти пишеш навсякъде без значение дали въобще нещо ти е ясно.Не мислиш ли,че съфоромци например четат някое мнение вадят си някакъв извод,а после се оказва че някой не е имал какво да прави и си е писал,писал...
 Като не разбираш от автобояджииство,защо ми даваш акъл в темата за мантата ???

<доверен сервиз на ДЗИ>

Април 12, 2011, 12:46:46
Отговор #42

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
ами защото не само разбирам от автобояджииство ами го и работя от доста години и не ми казваи че боята която си оставил несвалена по вратата ще стои още дьлго там добрите бояджии колега си стоят в сервизите а не пофорумите не искам да споря повече с теб защото става банално

Април 12, 2011, 13:12:06
Отговор #43

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Коя боя,че не разбрах.Мантата тепърва ще ходи на пясъкоструй. >:D Какъв бяджия си ти?или може би  бозаджия. Аз момента съм на работното си място колега.Кой как си го направи.Аз въпреки кризата съм задръстен с работа пък незнам дали разбирам.Фактите говорят.
« Последна редакция: Април 12, 2011, 13:19:37 от Monza »

<доверен сервиз на ДЗИ>

Април 12, 2011, 15:22:51
Отговор #44

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
много ми е интересно след като ще ходи на пяськоструи защо си започнал да слагаш кит отгоре :D

Април 12, 2011, 17:00:53
Отговор #45

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Защото не беше моя,а на клиент.След като беше почистена от ръжда започнах да я китвам,след това той се изгуби и аз я изхвърлих на вън и там преседя половин година.Тъй като старото помещение беше доста по-малко.След година и половина  се появи и ми каза,че няма да я прави защото нямал възможност и ми предложи да му я купя на къси пари.След което я купих и нищо повече не съм правил по нея.Само я прибрах на топло и толкова.Като завърша монцата ще се хвана с нея на ново и първо ще отиде на пясъкоструй.
 Сега доволен ли си ???

<доверен сервиз на ДЗИ>

Април 12, 2011, 18:32:27
Отговор #46

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
важно е ти да си доволен поздрав

Април 12, 2011, 19:40:57
Отговор #47

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Немо, Монца, след призива на няколко колеги от форума да смекчите тона, да си бъдете по-дружелюбни, вие продължавате с острия език.

Въвличате и други хора във вашите , явно не вчерашни, спорове.

Просто на хората им е писнало от караници, особено между майстори, по другите форуми и се надяват да отпуснат малко тук.
Не разваляйте атмосферата.

Уважавам това, че ограничавате дразненето само във вашите теми.
Те са ваши, нека хората остават с правилно впечатление за вас.

Теми няма да заключваме за сега, нито ще трием мнения.

Благодаря за разбирането  ;)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Април 12, 2011, 20:51:29
Отговор #48

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
Опааааа....голяма цапаница станала тука......

Сега да поясня някои неща.....с колегата Монца се познаваме съвсем бегло(виждали сме се един път)....не съм останал с лошо впечатление от него....това,че спорим за дадени неща от нашия занаят е следствие на това,че всеки от нас има някаква практика,опит и собствена гледна точка относно нашата работа.Това,че той решава дадена задача по различен начин от мен(и обратното) е нормално и естествено.....всеки си има собствено виждане.....Аз не мисля,че сме излезли от рамките на нормалния тон....е,може да е бил по-остър,ама все пак спорим,нормално е да се палим.....та в тоя ред на мисли за мен проблем няма,не си меря.....атрибута с който и да е,просто си имам мнение(както казах базирани на практически опит)и го защитавам.

Ако някой от четящите и/или пишещите в темата е видял някакъв конфликт или заяждане....грешно е видял....ако аз лично съм подразнил някого....моля за извинение!!!!

Не съм пуснал тема тук,за да се създават кавги и интриги,моля от тук нататък да се пише по темата.....и да се поуспокоят страстите....благодаря за което..... :)
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Април 13, 2011, 10:21:09
Отговор #49

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Между мен и немо възникна един глупав спорза който може би и аз прекалих.За което се извинявам. :PТова не е типично нито за мен нито за немо.Затова за да бъдем полезни,като професионалисти си оставих други задължения и създадох този клип с отпускащ музикален фон от напрежението.За да има поне някакъв смисъл от тази простотия. :D

         
         
                             

Клипа ще бъде качен и в Авторепаратура,така че администратора може да изтрие след време това което сметне,че трови темата на немо.Благодаря! :D
« Последна редакция: Април 13, 2011, 11:33:59 от Monza »

<доверен сервиз на ДЗИ>