Автор Тема: Kоя е най-грозната кола, която сте виждали?  (Прочетена 77657 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 23, 2011, 21:56:52
Отговор #30

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
и все пак в тази победа като че ли има много повече стил  от бавареца някои може да ми се смее но колкото повече я гледам и все повече ми харесва

Април 25, 2011, 14:03:29
Отговор #31

Неактивен DEYAN IYI

  • Публикации: 617
  • Polski FIAT 126p & MZ ES 150 & ВАЗ 21061
    • Форум на Малките Фиати
Да не ме разберете  погрешно, Победата е в качеството си на добър пример в тази тема, нека има и нещо красиво тук :P Не стига, че е убавица, ами челното й съпротивление е по-добро от на много съвременни кошници :)
Бай Фичо - ега ти пауъра!!!
Форум на Малките FIAT 126&500

Април 29, 2011, 15:08:09
Отговор #32

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Ей тази Шкода е един от моите Фаворити за най-грозен автомобил  O:-)

Във фугите по купето могат да нощуват малки котенца   :))
Нещо като разместено кубче на Рубик.
« Последна редакция: Април 29, 2011, 15:10:54 от Speeder »
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Април 29, 2011, 15:29:32
Отговор #33

Неактивен Петър_Пейков

  • Публикации: 203
Мдам... Опитали са се да пунтират правилната линия..., ама то един път се прави... Движат се с 60 години закъснение баварците ;)
Мисля че доста грешиш за легендарната ГАЗ М20 Победа, потърси из нета други снимки и ще видиш колко стилна и елегантна кола е била победата зd времето си, а и днес  :)
Ретро клуб Смолян www.facebook.com/retrosmolyan

Април 29, 2011, 15:38:15
Отговор #34

Неактивен DEYAN IYI

  • Публикации: 617
  • Polski FIAT 126p & MZ ES 150 & ВАЗ 21061
    • Форум на Малките Фиати
Мдам... Опитали са се да пунтират правилната линия..., ама то един път се прави... Движат се с 60 години закъснение баварците ;)
Мисля че доста грешиш за легендарната ГАЗ М20 Победа, потърси из нета други снимки и ще видиш колко стилна и елегантна кола е била победата зd времето си, а и днес  :)

Анджак, де!  ::)

Да не ме разберете  погрешно, Победата е в качеството си на добър пример в тази тема, нека има и нещо красиво тук :P Не стига, че е убавица, ами челното й съпротивление е по-добро от на много съвременни кошници :)
Бай Фичо - ега ти пауъра!!!
Форум на Малките FIAT 126&500

Април 29, 2011, 15:51:48
Отговор #35

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Една от колите според мен направена без никакъв вкус е Алекото за другите модели нищо не казвам те са се доказали във времето и имат своя чар но Алекото е нещо ... от някъде .. нарисувано от пиян Руснак със стопове от ремарке за трактор.  :D

Април 29, 2011, 15:55:36
Отговор #36

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Мен двувратият вариант ме кефи и даже ще стане класика.



П.П. Казвам го на шега разбира се, да няма обидени ;)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Април 29, 2011, 16:06:10
Отговор #37

Неактивен DEYAN IYI

  • Публикации: 617
  • Polski FIAT 126p & MZ ES 150 & ВАЗ 21061
    • Форум на Малките Фиати
Уместно сравнение :) Братушките са ползвали някакво съдействие от Рено за тази "разработка". Сещам се за трима души, които са я имали чисто нова и всички отзиви са отрицателни. Иначе помня що за чудо беше на представянето й на Панаира - толкова хора не съм виждал нито на митинг по случай Първи май, нито за Девети септември :)) Баща ми трябваше да ме носи на рамене, за да скифтам върховото постижение на Автопрома, отстрани се чуваха екзалтирани възгласи: "Пуснете детето да види "Новия Москвич"!!!" :)) 1986 трябва да е било. Все пак в народното творчество остана известен със сравението "отвън Рено, отвътре лайно" :-X Но напук на всичко си ни е соц. класика :P
Бай Фичо - ега ти пауъра!!!
Форум на Малките FIAT 126&500

Април 29, 2011, 17:01:39
Отговор #38

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Ааа да вярно, че приликата е голяма дори не знаех за това нещо. Попринцип този модел на рено е хубав, поне на мен ми харесва но да бяха изкопирали всичко а те дори не знаят и какво са направили. Колкото за едно време като беше нова кола мой съсед си купи чисто нова такава кола и първо че знаеше че не е кой знае какво, а остави колко ядове бра с нея. Постоянно нещо се случваше с нея и имаше проблеми. Аз съм сигурен че този модел го направиха за да сложи края на фирмата.  ::)

Април 29, 2011, 19:09:07
Отговор #39

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Ей тази Шкода е един от моите Фаворити за най-грозен автoмобил...
Странно нещо са вкусовете човешки... Skoda Favorit може да не е харесвана от някои, но това е кола, направена в определен, характерен стил и най - важното - има си правилни пропорции... И между другото е дело на Bertone. Ето и снимка на самия Nuccio Bertone, при дебюта на модела:




А иначе моите "любимци" са Pontiac Aztek - уникален урод: