Автор Тема: Kоя е най-грозната кола, която сте виждали?  (Прочетена 77650 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 14, 2011, 01:07:11
Отговор #70

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Снимката е от Созопол, а колите явно са на различни собственици - Югото с белградска регистрация, а Нисана със софийска. Тераното поне е в еднакво ръбат стил отвсякъде, просто такава беше модата на 80-те, докато фейслифта на сърбите бих го сравнил само с посталкохолните умотворения на руските дизайнери


Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 14, 2011, 07:45:44
Отговор #71

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Еи и на волгата посегнаха .Толкова беше хубава с мерцедесовата муцуна.

Септември 15, 2011, 13:21:22
Отговор #72

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Да се чуди човек как е възможно италианска кола да изглежда така (а наживо даже по - зле ми се стори):



А още по - чудно е как са решили да я произвеждат и като Opel Combo:


Септември 15, 2011, 18:33:54
Отговор #73

Неактивен regreed

  • Публикации: 361
  • Всеки ритник отзад е крачка напред!
Ами... по моето скромно мнение, напоследък рядко се пръква някакво симпатично дизайнерско творение. Може би аз съм се повредил, или пък съм си объркал времето и епохата ама...   Едно време пък, когато бях малък ми бяха много странни старите Опели и Волги, едни такива озъбени муцуни имаха .... сега пък тези са като някакви извънземни насекоми... луда работа!

 14.10. 2016  kaffer berreits bruder

Септември 16, 2011, 07:18:01
Отговор #74

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Не колега не си се повредил.Повечето сьвременни коли имат дизаин на размазано л...но. :D Но за сметка на това са станали толкова качествени като изработка че някои от тях издьржат и по 5години без да се счупят. :D :D :D

Септември 16, 2011, 19:07:12
Отговор #75

Неактивен regreed

  • Публикации: 361
  • Всеки ритник отзад е крачка напред!
Ми.... то аз имам едно бръмбарче от 1961 година, което го ползвахме 8 години като семейна кола, и също не се е чупило.
Ама .. не мисле че прилича на л....но!  :-[     Сега като се позамисля, ами както са го подкарали, бензина да гони 3 лева за литър, то и старичкия ми ровър ще стане "вечна" кола, като си седи на паркинга и не се кара - няма какво да му се развали! Пък и да освободиме пътищата (перфектните пътища)  за народните избранници - да не им се мотаем в краката когато бързат за някой запой... опа! Партийно събрание или пленум, грешка на езика  >:D

 14.10. 2016  kaffer berreits bruder

Октомври 31, 2011, 13:03:13
Отговор #76

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Renault дали да не са решили да фалират...? Или мониторите на дизайнерите им да са криви нещо...? Не знам, но това долното определено не е френски чар:


Октомври 31, 2011, 20:35:37
Отговор #77

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
 Според мен Рено са едни от най-грозните коли в света ! Имат няколко поносими модели, но като цяло са безсмислица....а и като здравина не са кой знае какво. Аз съм напълно отчаян от съвременните коли - грозни и необслужваеми, ако си продам Астрата не бих си купил вече никаква кола.

Ноември 01, 2011, 08:59:08
Отговор #78

Неактивен sphereholic

  • Публикации: 311
    • Ретро автомобил Ситроен 2cv Charleston
Не бих казал, че е толкова отвратително грозно, но е доста странно с това накривено едно колело отпред.

http://youtu.be/FMR70aZoJyw

Ноември 01, 2011, 23:01:24
Отговор #79

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Французите продължават с опитите - новото Peugeot 208: