Автомобили > Френски автомобили

Peugeot 504 1971-72 в град Дряново

(1/2) > >>

Стефан Иванов:
Здравейте.В град Дряново се продава един от най-ярките (според мен) модели на Пежо-504.Колата е в отлично състочние оригинална боя (синя интериора е също син),стояла е в гараж и не е карана от много време.Мился че колата е 71-ва или 72-ра.Мотора е 2 литра 110к.с. 3 скорости.Купето е на Бертоне,а самият модел ако не се бъркам е кола на годината за 1971-ва.Трябва да питам собственика дали може да я снимам за да я кача тук.До колкото разбрах цената е 3000 лв.Като я снимам ще кача и снимки.

dido1903:
Колега,това е много добре.
Снимай я ,красавицата.
Ако имаш праблеми със снимките, пиши ЛС, ще ги оправим.
Само задължително вземи и координати на собственика, за да всичко ОК.

Стефан Иванов:
При първа възможност ще направя снимки.Аз и баща ми се занимаваме само със стари Шкоди,но също така се опитваме да спасяваме стари коли като разпространяваме информация по форумите за тях.Тук в Дряново се срещат стари класики все още.Има един Форд Таунус М 17,Рено 8 Булгар (дали има 10 хил.км) Мерцедес от 66-та но за сега тези коли не се продават.

Стефан Иванов:
Забравих да напиша също може и да е от значеине.Близо до Дряново в едно търновско село имаше Рено Дофин,което може да се използва само за резервни части.Предполагам че още е там.Тук също имаше и Опел Рекорд от 1966 купе но глупака го продаде на едни цигани за каруца,а аз му бях предложил да го снимам и да бъде продадено на ценители.Жалко.

dido1903:

--- Цитат на: Стефан Иванов в Април 17, 2011, 14:22:15 ---.Тук също имаше и Опел Рекорд от 1966 купе но глупака го продаде на едни цигани за каруца,а аз му бях предложил да го снимам и да бъде продадено на ценители.Жалко.

--- Край на цитат ---
Това не трябваше да го пишеш  :'(
Ок, колега снимай всички коли ,които можеш,защото във форума има хора, с Рено Дофин и с Таунус М17.
Дано да бъдат спасени поне някои.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия